škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çiçek yağı sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Arkadaşlar benim ciddi bir sorunum var lütfen yardımcı olun benim arabanın arka koltuğuna çiçek yağı döküldü yanlışlıkla nazar değdi sanırım hemen sildim bezle ama yinede o yağın bıraktığı ıslak görüntü ve koku devam ediyor nasıl çıkaracaz bu lekeyi yada kaskoya giriyormu bu tip durumlar...

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koslayla kopurte kopurte adam akilli suyunu bir iki kez degisterek silseniz gider sanırım.  
Yada asprin adindan köpüklü bir sivi var o da olur ama kosla daha iyi yag çözüyor.  

Ama havalar soguk kurumasıi uzun surer

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amway ürünlerinden LOC u deneyebilirsiniz veya Türk markası olan Ersağ ın Damla adlı ürününü. Ilık bezle 1-2 damla dökerek silerseniz çıkartabilir.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bej renege denk geldıyse yalnız ıyı kurutmazsanız daha buyuk bır su lekesı de olusturabılırsınız yazın benım de araba da kucuk bır ız vardı onu sabunlu suyla haafıgce sılıp durulayıp ıyı ce nemını alıp kurulamıstım ama su lekesı kalacak dıye de odum patlamıstı  bır leke kalmadı sukur ama zıebarttan su lekesıne karsı detaylı koruma vardı arabada belkı de ondan oldu

Çevrimdışı kace

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aspirins  diye bir sprey temizleyici var hanım bizim evde kullanıyor gecen dikkat ettim üzerini okudum bir kaç yerde denedim mükemmel ucuzmuş bir dene.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yağ sadece döşeme kumaşına  değil, süngerin içine de işlemişse ne kadar silseniz silin bir süre sonra içten gelen yağ yürüyerek yeniden kusar.

Yapılacak işlem ya koltuğun  o bölümümü söküp süngeri dahil olmak üzere   arkadaşların önerdiği deterjanlı suya yatırmak yada yine  aynı deterjanlı su ile süngere iyice işleterek 2-3 defa sökmeden yıkamanız ve suyu su emen bir süpürge ile çekmeniz.

Bunun harici iyi bir  oto kuaförüne( sonax- ziebart vs.) durumu anlatıp yıkatmanız.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işin çok zor kolay gelsin. ne dökersen dök bu lekeye alışmaya çalış. azaltabilirsin belki ama tamamen çıkartamazsın. :-(((((

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada bilmediğiniz temizlik ürünü sprey temizleyici vs. i koltuklara uygulamayın!

Bu ürünler süngerin erimesine, özelliğini kaybedip ezilmesine sebep olabilir!

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hepsini deniyorum çözümü burdan söylerim.... çok teşekkürler en kötü ihtimalle koltuğu değiştiririm imkansız mı ??

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bence hiç uğraşma götür adam akıllı bi oto kuaföre 50-60 liraya koltukları yıkayıp kurutuyorlar mis gibi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
ürün uygulama sonrası ıslak kuru emen makine ile çekmezsen kusar yine

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle bu işi profeyonel olarak yapan yerlerle görüşün derim. Fahiş bir fiyat istemezlerse direkt onlara yaptırın; bu iş için gerekli tüm ürün, alet vs. onlarda mevcut oluyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer kendiniz bir işlem uygularsanız ve yaptığınız işlemde koltuk-halı yıkama cihazı benzeri bir makine kullanmazsanız leke iyice süngere geçecek ve olayı büyütmüş olacaksanız. O yüzden kendiniz hiçbir işlem uygulamadan oto kuaförüne götürün.
Geçmiş olsun.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence de oto kuaför, bu tarz işler boyama işine benzer usta değiseniz daha da kötü olur

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim sorunum çözüldü bildiğiniz seyyar temizlik şirketlerinden biri işi çözdü Vakumlu makinesiyle yıkayıp kuruladı şu an sıkıntı giderildi maliyet konusuna gelince ben adama zorla 20 lira verdim o hiç istemedi bişey yapmadık abi bizden olsun diyip durdu bende ALLAH razı olsun dedim... :-) Bilgi vereceğim demiştim herkese hayırlı güzel günler olması dileğiyle saygılar sunuyorum....