škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Zorunlu trafik sigortasındaki kandırmaca

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Milletin gazını almak için...birşey çıkacağını sanmam.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;557904
Milletin gazını almak için...birşey çıkacağını sanmam.
Aynen.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Haldun;557460
acente tanıdık mı acaba? :) şaka bir yana gerçekten güzel fiyatlara halletmişsiniz.

https://www.sigortam.net/zorunlu-trafik-sigortasi-fiyatlari  adresinden teklif aldım, 8 tane şirketin teklifini gösterdiler, en ucuzu bile geçen senenin iki katı neredeyse. daha ucuzunu da bulamadım.
arkadaşlar bende anlamadım ben daha ucuzunuda buldum doğa sigorta 297 tl ama ben her iki sigortayı da sigortam net.den yaptırdım.ayrıca anlayamadığım başka bir şey oldu ama güzel bir şey kredi kartıma geri 25 tl iade etmişler.Buna da sevindim.

Alıntı yapılan: 09fabia;557019
20 yıllık hasarsızlığınız var galiba maşallah :)
20 yıllık ne gezer son 6 yılda bir araç pertim 2 de hasarım var toplamda hasar 8000 tl pertden dolayı da 20500 tl ödediler 2010 yılında.kasko bana toplamda 30bin tl ödeme yapmış oldu.Ama her yıl hasarsızlıktan da faydalanıyorum.Benim cemaatden birisi 20 yıldan beri araç kullanıyorum her yıl anormal zamlı sigorta yaptırıyorum diyor sigortasını 800 tl ye yaptırmış sinir krızı geçirdi adam.Bende her yıl kaza  yapacağım dediğini hatırlıyorum.:D:D
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;558042
...Benim cemaatden birisi 20 yıldan beri araç kullanıyorum her yıl anormal zamlı sigorta yaptırıyorum diyor sigortasını 800 tl ye yaptırmış sinir krızı geçirdi adam.Bende her yıl kaza  yapacağım dediğini hatırlıyorum.:D:D
Adaletini öptüğümün ülkesi işte. Adamı zorla sahtekâr yapar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!