škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

pratik ulaşım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.motosikletdergisi.com/haber/117/elektrikli-motosiklet-lit-c-1-yollara-cikiyor.html
böyle bir ürün çıkartmışlar ve bir şarj ile 320 km giderken 0-100 e 6 sn yede çıkıp 160 km hız yapabiliyormuş. ayrıca devrilmeye karşıda aşırı derece dirençli. aşırı hız yapılmadıkça gayet güvenli ve ucuz bir ulaşım sağlayacak fakat kaç paradan satışa çıkar ?? siz düşünün. böyle şeyler kullanmaya milletçe hakkımız olamaz gibi uçuk fiyatlarla girer ülkemize.
halbuki işe, okula bununla gitmek çok çok mantıklı, çevreci ve ekonomik
abd için 20 bin diyor dolar kuru üstündendir bize gelişini düşünemiyorum. hayalleri ertelemekte fayda var :)
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2014, 18:37:11 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
avrupa görenler bilir, yollarda iki kişilik elektrikli araçlar dolu ve adım başı şarj istasyonu var.  her gün yeni IPHONE  sürümü çıksa da alsak diyen ülkeme neden gelmez anlamış değilim.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;464278
avrupa görenler bilir, yollarda iki kişilik elektrikli araçlar dolu ve adım başı şarj istasyonu var.  her gün yeni IPHONE  sürümü çıksa da alsak diyen ülkeme neden gelmez anlamış değilim.

neden biliyor musunuz çünkü yeniliklere kapalıyız. altyapı desteğine girmiyorum bile.. bu aracı kullanan birine uzaylı gözüyle bakacak bizim millet .malesef gelenksel şeylerden kurtulamıyoruz ve bu yüzden bu tarz ürünler bizim pazara girmiyor. elektrikli fluance bile tutmadı.