škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

XSmall Buluşma ve Deneme Çekimleri :)

*CEM* · 17 · 4742

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Ahmet abiye ziyarete gittim hem de Ödemişi görmüş oldum.Ahmet abiyle sohbet ettik, passata nano koruma yaptık elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım çok güzel bir gün oldu.Yeni makinanın ilk foto çekimleri bugüne nasipmiş :) Daha yeni alışıyorum farklı ayarlar da çekim yapmaya çalıştım.Fotoğraflar için yorumları alayım sonra markasını yazacağım :D

Aşağıdaki fotoğrafları otomatik ayarda, flaş ve titreme önleyici kapalı halde çektim.

Yansımaları yakalamaya çalıştım,

Burada sadece zaman ayarını açtım,

Saat 17:50 otobüsünü beklerken çevre de yeşillikler içindeki eski binalaların fotoğrafını çektim.Ayarlarım yine otomatik çekim modun da titreme önleyici ve flaş kapalı.

Bu foto benim için çok anlamlı oldu,

Otobüs geldi çıktık yola.Otobüs ile giderken yolda birkaç kare çekeyim dedim.

İlk önce otomatik mod, flaş ve titreme önleyici kapalı olarak çektim sonuç tabiki kötü :)

Sonra hareketli çekip modunu açtım, güneş tam karşıadan bize gülümsediği için beyaz dengesini -3 ayarladım.Flaş kapalı.Titreşim önleyici açık.

Yolda giderken fark ettim ki doğa ve yeşillikler arasında olmayı çok özlemişim.Yeşile doydum, havası mis. Ahmet abim herşey için teşekkür ediyorum ve yolu öğrendim allah yardımcın olsun :++:
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2012, 16:37:01 Gönderen: *CEM* »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne güzel yerler yahu oralar, bizde yeşile hasret kaldık :( saksıdaki çiçekten başka gördüğümüz yok.
Ellerine sağlık, ilk turlar için güzel olmuş :ok:
Makina ne :D

Db1

• Ziyaretçi
Vay be bizim oralar. Ozlemisim ben de. Baki abi gel bi ara seni bizim oralara gotureyim. Yesilden deliriyodur bizim oralarda simdi.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;350793
Vay be bizim oralar. Ozlemisim ben de. Baki abi gel bi ara seni bizim oralara gotureyim. Yesilden deliriyodur bizim oralarda simdi.

Yeşilden delirmiş bende delirdim :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Güzel bir paylaşım olmuş, bir türlü yolumu düşüremedim Ahmet Bey'e, umarım bu sene tatil ardından mümkün olur  :)

Selamlar

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yarın İzmir'e gidiyorum, ama günü birlik olacağından gene Ödemiş'e gitme şansım yok :(
Belki yarın bir tane daha XS buluşma yapılabilir :)

Doğa çekimleri yaparken makinada vivid seçeneği varsa onu seçip çekersen daha sıcak renkler ortaya çıkar.

Anlık çekimlerde ne yazıkki P yani programda bırakmakta fayda var.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel olms elinize sağlık

amcam ödemişden bu sene yazlık aldı muhtemelen 1 hafta da olsa gelicem ödemişe :) tanısrız inş

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;351142
Güzel bir paylaşım olmuş, bir türlü yolumu düşüremedim Ahmet Bey'e, umarım bu sene tatil ardından mümkün olur  :)

Selamlar

İrfan hocam gelin ödemiş buluşması yaparız :)

Alıntı yapılan: SubaruOutback;351146
Ben yarın İzmir'e gidiyorum, ama günü birlik olacağından gene Ödemiş'e gitme şansım yok :(
Belki yarın bir tane daha XS buluşma yapılabilir :)

Doğa çekimleri yaparken makinada vivid seçeneği varsa onu seçip çekersen daha sıcak renkler ortaya çıkar.

Anlık çekimlerde ne yazıkki P yani programda bırakmakta fayda var.

Benim de yarın işim çok çırak lazımdı:D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;351188

Benim de yarın işim çok çırak lazımdı:D
Valla vaktim sınırlı, işim bitince denk düşürebilirsem Alsancak Venedik Pizza'ya gitme niyetindeyim.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;350793

Valla ne harika olur biliyon mu :o toprağa böyle uzanıp yatmak istiyorum, ot kokusu, çiçek kokusu, toprak kokusu istiyorum artık :o bir fırsat olsada keşke kaçamak yapabilsek bir :o neden olmasın ki :o offf offf darlandım çok artık :o

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cem bey bana neden haber vermediniz müsaittim bugün arabayla giderdik. 4square arkadaşlık isteğinizi kabul etmiyorum saygılar.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Baran bey müsait zamanınız da haber verin tekrar gidelim!!!Kabul etme  ...

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
18 Mayısı bekleyiniz sonrasında İstanbulada taşırız sizi efenim. Saygılar.