škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arabama çarpmışlar

mkucuk · 57 · 14538

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sabah parkı işleten ağabeyimin telefonuyla uyandım. dün akşam bıraktım, gece birisi toslamış. öyle ki araç olduğu yerde vurmanın etkisiyle sürüklenmiş...
kameralar var, birazdan gidip bakacağım.

Alıntı yapılan: mkucuk;207340
öncelikle herkese çok teşekkür ederim, eksik olmayın.
az önce kameraları inceledim ve çarpanı buldum. bir audi Q7 çarpıyor ve  değil araçtan inmek çarptıktan sonra durmadan gazlıyor. ayrıca çarptığı  anda geri manevrayı benim arabamı iteledikten sonra yapıyor. yani geriye  alma zahmetinde dahi bulunmuyor!
çarpanıda tanıyorum, parka ara ara giden gelen birisi. telefon ettim, müsait değilim dedi. tekrar arıyorum açmıyor.
çarpma şeklide şöyle (park bomboş, yalnızca benim araç ve  o var):

Alıntı yapılan: mkucuk;207530
adamı buldum, evine kadar  gittim. dün gece sarhoş olduğunu hatırlıyor. onun haricinde kazaymış,  neredeymiş hiç bir bilgi yok kafada.
yok özür dilerim, yok masraf nedir ne değildir...
bu adam gece 2'de kazayı yapıyor ve ümraniyeden sarıyere gidiyor. zaten  yolda polislerde çevirmiş, bir ton ceza yemiş, araç bağlanmış.
yani allah gerekli cezayı vermiş :)
ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim. allah bunları ıslah etsin,  özellikle aracına biraz değer verenlerden uzak tutsun; amin! :)
« Son Düzenleme: 14 Mart 2011, 20:14:11 Gönderen: mkucuk »

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
gecmiş olsun :(
umarım sorumlular biran önce bulunur

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vurduğu yerde sürüklenmiş birde :( zaten vaziyet gösteriyor ,duran arabaya çarpıp gidenlerede accayip sövesim var yav, bari telefon numaranı bırak, Geçmiş olsun :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah bilir ya sarhoştur yada ehliyetsiz geçmiş olsun abicim bizim favo yada bir dingil şahin ile vurup kaçmıştı ama olan ona olmuştu o başka :D arabanın önde ne var ne yok dökülmüştü bizim favo da sadece ufak bir çizik vardı oh iyi olmuş ama :D   tekrardan geçmiş olsun abicim
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haydaaa, geçmiş olsun :(.
Neyse allahtan hasar tamponda, çamurlukta olsaydı daha kötü olurdu, tamponu ısıtıp düzeltirler, birde boyarlar sabah bırak akşam al muhabbeti olur.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim...
ya hasar zerre kadar umurumda değil de. ya arkadaş madem çarptın, bari bir numara bırak. nedir bu kaçmak yani. şimdi kameradan kim olduğunu görünce, evine kadar gideceğim inadıma. böylesi daha mı hoş olacak yani?
basit bir özür yeterdi...

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Geçmiş olsun.
Umarım görüntülerden sonuç alırsınız.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;207241
Vurduğu yerde sürüklenmiş birde :( zaten vaziyet gösteriyor ,duran arabaya çarpıp gidenlerede accayip sövesim var yav, bari telefon numaranı bırak, Geçmiş olsun :(

:+1:
TR'de arabalar Allah'a emanet.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkucuk;207251
teşekkür ederim...
ya hasar zerre kadar umurumda değil de. ya arkadaş madem çarptın, bari bir numara bırak. nedir bu kaçmak yani. şimdi kameradan kim olduğunu görünce, evine kadar gideceğim inadıma. böylesi daha mı hoş olacak yani?
basit bir özür yeterdi...

Evet zaten asıl hoş olmayanda bu tavır zaten. Çarp sonrada kaç, sanki görünmezsin, kimse seni görmeyecek.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olsun İnşaallah.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun..Zaten giderler en temiz, en parlak arabayı bulurlar çarpmak için :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun...

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi seninde bu aracın başına gelenler...
Geçmiş olsun :(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;207255
:+1:
TR'de arabalar Allah'a emanet.
Süleyman bey aslında bu söylediğin sıkça kullandığımız yalış tabirlerden,ama Allah2dan daha büyük bir sığınak ve güven varmı ki,yani ALLAH'dan başka daha güvenli dayanak varmı,O'na güvenmeyipte kime güveneceğiz.Seni suçlamıyorum burda aslında demek istediğin bu ülkede güvensizliğin had safhada olduğunu,ülkemizde kanun  ve kuralların işlemediğini anlatmaya,en son tahlilde hiçbir şeyin sistemli ve düzenli bir şey olmadığını anlatıyorsun.
Aslında bu tabir çok yanlış söyleniyor.Zira burda esas anlatılmak isteen şey;Bu işler bu dünyada olmıcak,bu işin sonu ahirete intikal edip Allah'ın adaletine kaldı,bu dünyada sonuçlanacak şeyler değil,bunu ancak ALLAH'IN ADALETİ halleder,anlamında kullanmak gerektir.Bunu uzun zamandır yazmak istiyordum ama sen buna sebeb oldun,Allah razı olsun.Umarım bu söylem gerçek yerini bulur.

Alıntı yapılan: mygokhan;207284
Geçmiş olsun..Zaten giderler en temiz, en parlak arabayı bulurlar çarpmak için :(
galiba nazar oldu.

Alıntı yapılan: Can;207293
Abi seninde bu aracın başına gelenler...
Geçmiş olsun :(
Gerçekten parmakla göstermelik araçlara bişi oluyor.Allah beteriden saklasın.Geçmiş olsun.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ