škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Devir göstergem bozuk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hhyalcin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, ilk arabam olan 94 LX Favomu Ocak ayında aldım. Aldığım zaman tam  bir bakıma soktum. Filtreler, eksoz, falan bayağı birşey değişti. Devir göstergesi bozuktu, 50 Liraya tamir olacağını söylediler. Pahalıma geldi. Yakınlarımda onu yaptırmana gerek yok dediler. Ama şimdi anlıyorum ki devir göstergesi gerekli birşey. Şaşmazda bir ustaya gidiyorum ama ondan memnun değilim. Acaba Ankarada bu devir saatini yapabilecek tanıdık bir ustanız var mı? Teşekkürler.

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün bende formanı götüreceğim km göstergesi çalışmıyor benim her zaman gittiğim bir usta var o da biraz pahalı söyler ama bugün gittiğimde soruyum sizin için en uygun ne kadara yapar

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
devir göstergesi mekanik bir sistem değil  kablosu falan temas etmiyordur belki..

büyük para vermenize gerek yok gibi :)

Çevrimdışı hhyalcin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlk götürdüğümde, içini açıp baktılar sanırım arkasındaki devrelerle ilgili elektronik bir sorun varmış.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanmıyorum bence devreye gelen sinyal yolunda sıkıntı olabilir.

yinede öyle diyorlarsa öyledir ancak güvenemiyorum ben kolay kolay :)

Çevrimdışı hhyalcin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, geçen gün başka bir elektrikçiye götürdüm. Saatlerce uğraştı, bir türlü yapamadı devir göstergesini.
Yollarda bir problem olmadığını, devrelerde sıkıntı olduğunu söyledi.
Daha sonra başka bir tamirciye sorup 60 TL'ya Renault 9 'un devir göstergesini uyduracaklarını söyledi.

Acaba Ankara sanayisinde sadece bu tip işleri yapan birileri yok mu tanıdığınız?

Çevrimdışı Mor Favo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Ankara Şaşmaz'da Lojistik Skoda servisinin elektrik ustası var. İsmi Fatih ister uğrayın ister telefon açıp görüş alın. Tavsiye ederim. 0 312 278 31 23
SKODA FOREVER :ok:

ÇOK PARAYLA HERKES İŞ YAPTIRIR, ÖNEMLİ OLAN AZ PARAYLA İŞİ HALLETMEK