škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yine Gaz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vahit

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sağlık sebebiyle ayda iki defa Kırıkkale yolculuğum oluyor.Salı akşamı depoyu fulledim,25 tl ödedim,bana enteresan geldi.Bir depo gazla Kırıkkale'ye gidiyor,Sungurlu'da tekrar depoyu fulluyor Çorum'a dönüyordum.Kırıkkale'ye 15 km kala gaz bitti,benzine geçti.Shellde depoyu doldurdum,yine 30 tl aldı.Benim depo 55 tl kadar aliyor.Çorum'a geldim,gelirken ve şu an bir problem yok.Hemen de tamirciye gitmek istemiyorum,fuzuli masraf çıkartabiliyorlar.Bunu nasıl yorumlar ne tavsiye edersiniz?(Fabia choice 2004 model)
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2015, 22:47:01 Gönderen: vahit »

Çevrimdışı SrTyS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben gaz olayında yeniyim eminim arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ne hikmetse bizim de tam zıttı 33litrelik depoya basıyor 35-36litre adama kızıyorum patlatacan mı bizi diye birşey olmaz diyor
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2015, 23:40:29 Gönderen: srdr4270 »

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vahit;549879
Sağlık sebebiyle ayda iki defa Kırıkkale yolculuğum oluyor.Salı akşamı depoyu fulledim,25 tl ödedim,bana enteresan geldi.Bir depo gazla Kırıkkale'ye gidiyor,Sungurlu'da tekrar depoyu fulluyor Çorum'a dönüyordum.Kırıkkale'ye 15 km kala gaz bitti,benzine geçti.Shellde depoyu doldurdum,yine 30 tl aldı.Benim depo 55 tl kadar aliyor.Çorum'a geldim,gelirken ve şu an bir problem yok.Hemen de tamirciye gitmek istemiyorum,fuzuli masraf çıkartabiliyorlar.Bunu nasıl yorumlar ne tavsiye edersiniz?(Fabia choice 2004 model)

hocam çok karışık anlatım olmuş sanki ama sızdırma varmı acaba ??