škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABIA gitti LEON geldi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skodanın piyasası biraz az oldugundan kime sorsanız piyasası yok bakmayın diyor :)

audi woswagen seat skoda şaşmıyacaksın :) birnevi bir aile piyasası önemli degil araç araçlıgını belli ediyor

lpg inşallah sıkıntı cekmezsin bağzı araçlarda benzin enjeksion ecu  sistemiyle lpg ecu su cakışıyor hata veriyor yok okjisen sensörüymüş  cartıymış curtuymuş pejeot 307 ben aldıgım araç fiyatını geçtim lpg  dolayı.. keşke taktırmasaydım ama fazla masraf cıkartmadan sattım 1.500  tl lpg taktım 600 tl kendı kafamdan masraf cıkarttım lpg dolayı:)

umut ediyorum skodada bu tür problemler az vede cözülüyor... alman  araçları belli kazasız belasız sürnemiz ortalama km kaç yakıyor..  sayıgılar..
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni aracınızı güle güle kullanın lpg ile ilgili bu araçta sorun yaşamazsınız uyum konusunda mpı motorun üstüne tanımam
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dikmentr;238492
...pejeot 307 ben aldıgım araç fiyatını geçtim lpg  dolayı...
:krk::krk::krk:

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iyi dilekleriniz için teşekkürler. araçtan çok memnunum artık km sinden dolayımıdır bilmiyorum ama fabia ile kıyaslayınca dizel araç kadar seri mpi motorların böyle olduğunu bilmezdim. lpg ile ilgili birkaç sıkıntım var sistem ekogaz diye adını ilkkez duyduğum bir marka nette sitesi bile yok neyse sorunum aracın benzinden lpg ye erken geçmesi birde sanırım çok yakıyor 22 krş güzel bir ayar yapılması lazım. onun dışında leon malzeme kalitesi olark pek hoşuma gitmedi fabia daha kaliteli gibiydi. sonuç olarak memnunum 30 bine maal oldu araç bana.

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle kullann :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı gakgoskentli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: C@GL@R;238342
sağolun arkadaşlar çeki demiri arkadan darbelerde koruduğu için çıkarmayı düşünmüyorum diğer araçta yaşadım:) 1.6 benzin+lpg
mantıklı

Çevrimdışı 307xsi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kabakoz41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozangur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, aracınızı kazasız belasız kullanın inşallah. Bende de Leon 1.6 TDI mevcut. Tekne romorkümü bağlamak için çeki demiri taktırmayı düşünüyorum. Eğer satmayı düşünürseniz aracınızdaki çeki demirini satın almak isterim. Saygılarımla.

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar sagolun teşekkür ederim. çeki demirini satmayı düşünmüyorum satsam ne kadr edecekki 2.el dursun daha iyi. taktırmaya kalksanız 800-900 lirayı buluyor ruhsata işletme vs..bilginize

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....