škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kışa Hazırlık, Lastik ve Paspas önerisi Lütfen.

bilen · 52 · 17933

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;537189
Bu ürünü sipariş geçeceğim arkadaşar 2005 model octi ile fark yoktur sanırım
Sorun olmaması lazım, zira 2005 ile 2006 aynı kasa neticede. En kötü ihtimalle iade edersiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;537065
Arkadaşlar benim octi 2005 a5 bu 2006 kasa aynı uygundur herhalde değil mi?
http://www.kliksa.com/urun/tarz-skoda-octavia-3d-havuzlu-special-paspas-seti-20062012-/902092372?utm_source=go&utm_medium=aggregator&utm_campaign=10304

evet hocam hepsiburada linkini attığım ürünün aynısı fiyatı daha uygun, sizin araca da uyar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
klıksa'dan hem 3 d paspas takımı hemde bagaj havuzu süparişi verdim kargo dahil 181 tl tuttu.Gelince değerlendirme yaparım.Klıksa hb.com göre epey ucuz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik olarak TOYO kullanıyorum. Sessizlik,yol tutuşu vs. çok iyi lastik alacak arkadaşlara öneririm.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2015, 22:59:33 Gönderen: Tamer06 »

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;537333
klıksa'dan hem 3 d paspas takımı hemde bagaj havuzu süparişi verdim kargo dahil 181 tl tuttu.Gelince değerlendirme yaparım.Klıksa hb.com göre epey ucuz.

oo fiyat çok iyi gibi geldi :ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;537342
oo fiyat çok iyi gibi geldi :ok:
:ok::ok::gut:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ürünler geldi takım olarak fena değil güzel kavradı paspaslar ama yuvaları sabitlemek için uyum sağlamadı

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;538194
Arkadaşlar ürünler geldi takım olarak fena değil güzel kavradı paspaslar ama yuvaları sabitlemek için uyum sağlamadı
İçine sinmediyse bence direkt geri gönder.

Çevrimdışı mstfthr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar kış lastiğinde 420 tlye Continental 225/45R17 91H CWC TS850 Kış Lastiği mi
yoksa 340 tl ye  Goodyear UG 8 Performance 225/45R17 91H MFS mi alınır

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.Ben böyle bi konu açmıştım.Güzel tavsiyeler gelmişti tecrübeli arkadaşlardan.
Size yardımcı olur diye düşünüyorum.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32382

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstfthr;538219
arkadaşlar kış lastiğinde 420 tlye Continental 225/45R17 91H CWC TS850 Kış Lastiği mi
yoksa 340 tl ye Goodyear UG 8 Performance 225/45R17 91H MFS mi alınır
Normal şartlarda Continental TS 850 derdim(kendim de bunu kullanıyorum); ancak arada çok ciddi fiyat farkı olduğu için Good Year daha mantıklı bence. Bu arada Nokian'ın yeni lastiği WRD4 de oldukça umut vaat ediyor, o lastik için de fiyat almanızı öneririm.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben fiyat farkına rağmen Continental öneririm. Geçen yıl kış lastiklerimi yenilemiş ve bir takım Bridgestone LM32 (şirketten) ve bir takım da ben Continental TS850 aldım. Continental lastikler öndeyken Citroen C5 ile inanılmaz performans aldım. Good Year muhtemelen Bridgestone'dan daha iyidir ama ben Conti gibisini görmedim. Daha önce aynı ebatta (215/55/16) Michelin Alpine.de kullandım. Sadece Nokian hakkında pek bir fikir sahibi değilim ancak çoğu testlerde ve hemen hemen tüm disiplinlerde zaten Continental ve Good Year ilk 5.te yer alıyorlar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;538199
İçine sinmediyse bence direkt geri gönder.
2 tarafı yapıştıcılı bandlar var onunla bagaj havuzunun kenarlarını bir süre yapıştırmayı düşünüyorum.zamanla düzelir gibi.

Çevrimdışı a_satik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;538194
Fotoğraf paylasabilir mısın özelliklede paspaslari bende paspas almak istiyorum ama orjinal paspaslar çok pahalı o kadar para vermek istemiyorum. Ayrıca bazı pas paslar koku yapıyor muş bu pas pasta öyle bir sorun var mı

Çevrimdışı Hantug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İlk defa kış lastiği kullanacağım bu kış. Kendi çapımda biraz araştırma yaptım ve Continental TS850, Goodyear  Ultragrip 9 ve Nokian WR D3 arasında kaldım. Nokian WR D4'ü ve yorumlarını görünce kafam iyice karıştı. Hepsiburada'da 216 TL'ye görünce aldım geçtim:) Üretim tarihi 2015 16.hafta olarak geldi. Düşünen olursa 210 TL görünüyor şuan. Ankara'da ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum.