škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Makyajlı Fabia II geliyor seneye

lrfan · 26 · 9708

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
3.0 TDI ı A6 kasasında mutitronic şanzımanda quattro ile bilmişliğim var.

1900 devirde 150 ile rampa alıyor. bastın mı roketliyor. büyük hacimde benzinli motorun esamesi olmaz dizel yanında.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;8111
Pazar günü 325 ci cabrio ile gezdik, alt üst devir farketmiyor, dipledin mi gazı, koltuğa yapıştırıyor g kuvveti. Ama tüketim ibresini görmen lazım, dip yapıyor o da...  :D

BMW bir başka zaten, her arabası spor.

Çevrimdışı emr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.6 dizel başta octavia larda gelicek oda ekim kasımı bulur bu sağlam bi bilgi :D

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;20775
Fiyat yaklasık ne olur sizce?
üüüüüüüüüüffffff çok olur kanımca...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 tdı motorlar ilk olarak vw yeni poloda kullanacak ve 75-90-105 beygirlik seçeneklerle , daha sonra grup içindeki diğer araçlarda bu motorlar kullanılmaya başlanacak....eylül ayında 2010 model pololarda geliyor bu motor...

Çevrimdışı emr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
o 1.6 motor şuan sadece vw için gecerli skoda için şuan sadece octavialarda öncelik veriliyor cunku octavia dizelin satışlarda sıkıntı cekmesi hem pahalı hem vergiden zaten pahalı olmasıda ötv den dolayı yani oyuzden ilk öncelik 1.6 dizel octavia da gelecek esas amac bizde kia ve hyundaileri ve fransız grubunu vurmak fiyatlarına gelince 35bin tl den aşağı olmaz ama 40 bile olsa bu octavia sırf 1.6 die fransız araba almamayı düşünen bu araca kayacak

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octi 1.6 tdı ları sabırsızlıkla bekliyorum zaten....

Ugur A.

• Ziyaretçi
1.6 CRDi' nin konması gerçekten güzel olur. Arkaya da 1.2 HTP logosu. Seyreyle eğlenceyi sen.:kiki:

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;21318
1.6 CRDi' nin konması gerçekten güzel olur. Arkaya da 1.2 HTP logosu. Seyreyle eğlenceyi sen.:kiki:

Bencede .Uğur Hocam hoşgeldin.Özletme kendini daha sık bekliyoruz:)

1.4 Tsi için kılım kıpırdamadı zerre kadar heyecanlanmadım, fakat octi 1.6 dizelin düşüncesi bile Beni mutlu etti diyebilirim..

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;21341

1.4 tsi için kılım kıpırdamadı zerre kadar heyecanlanmadım, fakat octi 1.6 dizelin düşüncesi bile beni mutlu etti diyebilirim..

:+1: +1907
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]