škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yüce oto!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gün geçmedi yüce otonun bir olayı daha patlak verdi temmuzun ortasında sipariş verdiğimiz rapidin 2 ağustosda galeriye geldiğini haber verdiler ve 5'i ile 7,si arası teslim ederiz dediler, 7 ağustosda aradığımızda aracın plakasının yetişmediğini ssöylediler bizde olur doğaldır dedik bayramdan sonra artık dedik ve ayın 12'sinden beri bugün yarın diye olayaladılar en son 19 ağustosda mutlaka teslim edicez cekiciyle kapınıza kadar bırakıcaz dediler ama yine geçikti araba. B bugün sabahtan aradığımda plakanın çıktığını ama arabanın nerde olduğunu bulamadıklarını söylediler akşam üstü bu sefer onlar aradı ve yarın aracın hazır olacağını ve gelip teslim alabileceğimizi söylediler bakalım yarın ne ile karşılaşağız.

Not: 2012 aralığın başında galeriye gelen fabiamızıda bekletip 13 ocakta teslim etmişlerdi.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
13 senedir skoda kullanıyoruz daha aracımızın Yücede plaka kaydı bile yok o derece sevmem kendilerini..

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gercekten enteresan... arabayi bulamiyoruz kismina gulsem mi kizsam mi bilemedim...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;442370
Gercekten enteresan... arabayi bulamiyoruz kismina gulsem mi kizsam mi bilemedim...

valla ben gülüyorum çünki artık kızamıyorum ya sit-com'da gibi hissediyorum kendimi

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gercekten sit-com olmus... ama onlarin muamelecesi de cok beceriksiz ... tam tencere yuvarlanmis kapagini bulmus...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreozukan;442366
gün geçmedi yüce otonun bir olayı daha patlak verdi temmuzun ortasında sipariş verdiğimiz rapidin 2 ağustosda galeriye geldiğini haber verdiler ve 5'i ile 7,si arası teslim ederiz dediler, 7 ağustosda aradığımızda aracın plakasının yetişmediğini ssöylediler bizde olur doğaldır dedik bayramdan sonra artık dedik ve ayın 12'sinden beri bugün yarın diye olayaladılar en son 19 ağustosda mutlaka teslim edicez cekiciyle kapınıza kadar bırakıcaz dediler ama yine geçikti araba. B bugün sabahtan aradığımda plakanın çıktığını ama arabanın nerde olduğunu bulamadıklarını söylediler akşam üstü bu sefer onlar aradı ve yarın aracın hazır olacağını ve gelip teslim alabileceğimizi söylediler bakalım yarın ne ile karşılaşağız.

Not: 2012 aralığın başında galeriye gelen fabiamızıda bekletip 13 ocakta teslim etmişlerdi.

:hanz::kiki::kiki::kiki::lol: bizleri güldürdünüz ya ALLAH da sizleri güldürsün.:D
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;442370

Valla ben kahkaha attım resmen "bulamiyoruz" kismina Bu nasıl bir söylemdir yaf

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Valla ben hala küfrederek gülüyorum. Büyük ihtimalle arac yanlışlıkla satıldı o yüzdende kaç gündür bizi oyalıyolardı bügün de sıkştırına söylemek zorunda kaldılar. Octaviamız olduğu zaman bisiklet taşıyıcı almıştık servisten onun kutusunun içindende arabaya bağlana parçaları çıkmamış o zamanda kaybolmuştur denip paramızı iade etmişlerdi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bize de bir yamukları olmuştu, ama neyse...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yüce Oto burda herşey gerçek :)) şaka değil yahu arabanın 2+2 garantisi'ni bilmeden sattılar bana  ufak bi arıza oldu garanti yok dediler sonra arayıp pardonya sizin 2015'e kadar garantiniz var deyip halletiler yarın öbür günde yokmuş derler şaşırmam.:rock1:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım sizin arabayı sattılar ve size söylemediler :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI