škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia 3 III A7 Park Pilot Asistanı Retrofit Montaj

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;631273
Parkpilot ve oto parkpilot farklı ancak onu özellikle sorun ön park sensörü de park pilot olarak geçiyor benim aracımda 8 sensör var

https://i.hizliresim.com/Z92jJk.jpg

Park Assist çalışıyor mu ?

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;631285
Hayır çalışmıyor yan 4 sensör daha ihtiyacı var

Ön park sensörlerini nerde taktırdınız acaba?

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;631291
Ender destekli yüncüler ama artık takmıyorlar

Anladım teşekkürler

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2018 model facelift Octavia'ya ön park sensörü takan yetkili servis var mı acaba? Yoksa taktırabileceğimiz tek yer Ender Elektronik mi?

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;632877
2018 model facelift Octavia'ya ön park sensörü takan yetkili servis var mı acaba? Yoksa taktırabileceğimiz tek yer Ender Elektronik mi?
İstanbul'da daha çok seçenek olması lazım. Arastirirken farkettim, bu tip firmaların daha çok facebook sayfaları var. Golf park sensörü montajı diye arayınca çıkıyor baya.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servis bilen var mı? Tekirdağ'a gitmeye de razıyım ama önceki sayfada Yüncüler artık takmıyor denmiş.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;632956
Yetkili servis bilen var mı? Tekirdağ'a gitmeye de razıyım ama önceki sayfada Yüncüler artık takmıyor denmiş.

Hocam yetkili servisi bırakın, Ender Elektronik yetkili servislerin üzerinde bir yer, adamları övmek için söylemiyorum lakin durum böyle, yetkili servislerin yapamadığı kodlamaları yapıyorlar. Yetkili serviste taktıracaksınız kodlamayı beceremeyecekler başınıza bela almayın, Ben enderde ses sistemi taktırdım, ön arka park sensörü taktırdım 2 senedir kullanıyorum hiç problem yaşamadım, tıkır tıkır çalışıyor. Hem montajları hemde kodlamayı çok güzel yaptılar bizzat şahit oldum. Benim aracın 4 kapı içi döşemesi söküldü, iki tampon, arka stoplar söküldü, takıldı ne bir trim sesi ne bir tıkırtı duymadım. gözü kapalı söküp takıyorlar, fiyatları yüksek ama hak ediyorlar. Enderi şiddetle tavsiye ederim. Yine bir şey yaptıracak olsam Ender dışında bir yere gitmem. Servislere hiç gitmem.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2018, 15:27:09 Gönderen: engin_z_engin »

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal Skoda parçaları ile montajı yaptıklarına göre garanti ile ilgili de sıkıntı çıkartacak bir durum yoktur sanırım. Doğru mu?

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;633082
Orijinal Skoda parçaları ile montajı yaptıklarına göre garanti ile ilgili de sıkıntı çıkartacak bir durum yoktur sanırım. Doğru mu?

Ender'in yaptığı işi servise götürün orjinal olup olmadığını anlayamayacaklardır o kadar iyiler bu konuda.

Doğuş otoda çalışan arkadaşım bile çoğu zaman servislerin yapamadığı işler için Ender Elektroniğe yönlendiriyor müşterilerini.

Dahası ön park sensöründe kampanya da yaptılar.Şuan 990TL'ye orjinal bolero ekranından görecek şekilde,orjinal ön park sensörü düğmesini monte edecek şekilde yapıyorlar.

236tl işçilik bedelleri var.Toplam 1226tl gibi bir fiyata geliyor.

Eğer nakit öderseniz 1100TL'ye hallederler işçilik dahil.

İstanbul'da bundan daha uygun orjinalinden ayırt edilmeyecek şekilde başka yer pek yok.

Bahçelievler tarafında bir kaç yer var onlar da 1300-1500 arası fiyat çekiyorlar.

Ender'e gözünüz kapalı gidin

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
29 Mayıs sonrası üretilmiş araçlarda neden bilmiyorum ek bir ödeme geliyor. 177 TL de o gelince fiyat 1403 TL oluyor.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;633153
29 Mayıs sonrası üretilmiş araçlarda neden bilmiyorum ek bir ödeme geliyor. 177 TL de o gelince fiyat 1403 TL oluyor.

Hocam ben iki sene önce ön-arka park sönsörlerini 1.650tl taktırdım. Benim Araç Ambition paket, orjinal parça kullanıyorlar. Serviste gittim garantiden vites topuzunu değiştirmiştim. aracı bilgisayara taktılar, bir problem var mı diye özellikle sordum. Hiç bir problem yok dediler. Sonradan takıldığını anlamadılar, opsiyon alınmış gibi duruyor, sorsalardı opsiyon derdim sormadılar.  
Kaskoda da belirttim herhangi bir kaza sonucu park sensörleri hasar görürse Enderde veya serviste değiştirir kaskodan da paramı alırım.
Multimedya ekranda ön ve arka park sensörlerini kontrol eden menü kodlama sonrası açılıyor. Ekrandan otomatik park sensörü seçeneği işaretli ise trafikte otomatik devreye giriyor, dar yerlerden geçerken devreye giriyor ekranda gösteriyor. sürtmelere karşı çok iyi bir güvenlik önlemi, çok yaklaşırsan park sensörü halkaları kırmızı olunca, müziğin sesini kısıp sesli olarakta uyarıyor. Beni en az 3-4 kez sürtme ve çarpmalardan kurtardı. Verdiğim parayı kat ve kat çıkarttı.
Orjinal olmayan park sensörlerini bedava verseler taktırmam.
Orjinal park sensörünü servislerde takar, lakin Enderdeki Metin abi gibi hiç kimsenin kodlama yapabileceğine ihtimal vermiyorum. Adamı gidin görün zaten hayran kalırsınız. 15 dakikata 4-5 aracın gizli özelliklerini açıp gönderdi. Arka kapılara hoparlör taktırttım. hoparlörleri multimedya ekrandan kontrol edebileceğim menü kodladı. Yok artık dedim. Metin abi bu işte Türkiye'de tek.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin_z_engin;633171
Hocam ben iki sene önce ön-arka park sönsörlerini 1.650tl taktırdım. Benim Araç Ambition paket, orjinal parça kullanıyorlar. Serviste gittim garantiden vites topuzunu değiştirmiştim. aracı bilgisayara taktılar, bir problem var mı diye özellikle sordum. Hiç bir problem yok dediler. Sonradan takıldığını anlamadılar, opsiyon alınmış gibi duruyor, sorsalardı opsiyon derdim sormadılar.  
Kaskoda da belirttim herhangi bir kaza sonucu park sensörleri hasar görürse Enderde veya serviste değiştirir kaskodan da paramı alırım.
Multimedya ekranda ön ve arka park sensörlerini kontrol eden menü kodlama sonrası açılıyor. Ekrandan otomatik park sensörü seçeneği işaretli ise trafikte otomatik devreye giriyor, dar yerlerden geçerken devreye giriyor ekranda gösteriyor. sürtmelere karşı çok iyi bir güvenlik önlemi, çok yaklaşırsan park sensörü halkaları kırmızı olunca, müziğin sesini kısıp sesli olarakta uyarıyor. Beni en az 3-4 kez sürtme ve çarpmalardan kurtardı. Verdiğim parayı kat ve kat çıkarttı.
Orjinal olmayan park sensörlerini bedava verseler taktırmam.
Orjinal park sensörünü servislerde takar, lakin Enderdeki Metin abi gibi hiç kimsenin kodlama yapabileceğine ihtimal vermiyorum. Adamı gidin görün zaten hayran kalırsınız. 15 dakikata 4-5 aracın gizli özelliklerini açıp gönderdi. Arka kapılara hoparlör taktırttım. hoparlörleri multimedya ekrandan kontrol edebileceğim menü kodladı. Yok artık dedim. Metin abi bu işte Türkiye'de tek.

Aracınız ambition paket ancak swing radio mu var yoksa bolero mu? Benim araç 2013 ambition swing radio var (siyah beyaz ekran). Ben de orjinal arka park sensörü taktırmak istiyorum ancak swing radio'da sensör göstergesi çıkıyor mu kesin bir bilgi bulamadım.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;633272
Aracınız ambition paket ancak swing radio mu var yoksa bolero mu? Benim araç 2013 ambition swing radio var (siyah beyaz ekran). Ben de orjinal arka park sensörü taktırmak istiyorum ancak swing radio'da sensör göstergesi çıkıyor mu kesin bir bilgi bulamadım.

Benim araç 2015 euro6 bu seride 5"inç swing multimedya ekran var. Kodlamayla, sizin ekranda görselin açılacağını tahmin ediyorum. Emin olmak için Ender Elektronikten Metin beye sorabilirsiniz.  Normalde bizim ekranda da park sensörü menüsü ve görseli yok. Kodlama sonrası açıldı. Park sensörü için renkli ekran şart değil. Ön-arka sensör taktırmanızı tavsiye ederim. ön-arka için verilen bedel sadece arka için verilenin %50 fazlası daha uyguna geliyor. Ön sensör taktırırsanız trafikte otomatik devreye sokabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2018, 14:08:07 Gönderen: engin_z_engin »