škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Audi A3

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar selam. Bir satılık ilanımı daha sizlerle paylaşmaktan onur duyarım :) aracı satıp satmamak arasında çok arada kaldım. Takas denedim falan ama aracın degerini bilemediler. Aracı kendim satmaya karar verdim. Neden satiyorsun diyenleri duyar gibiyim :) onu özel mesajla anlatırım :) aracı zaten forumdan bilenler var, haram beygir youtube kanalımızda da test videosu var. Aractan biraz bahsedeyim, 2017 model Audi A3 1.5 TFSI 150 HP ACT motora sahiptir. Sportback kasadir yani Hatchback. Sportline paket olup ( baldır destekli spor koltuklar, sürüs modu yönetimi, 17" 5 kollu jantlar, anahtarsız giriş çalıştırma, ön ve arka park sensörleri, ısı ve ses yalıtımlı ön camlar, ısıtmalı su püskürtücüleri vs. ) ekstra prestige pakete ( yarı panoramik sunroof, geri görüş kamerası, elektrikli katlanabilir yan aynalar ) ilave full led ön farlar ve arka led stoplar mevcuttur. Aracın iç ve dış tüm aydınlatmaları buna bagaj aydınlatmasıda dahil ( torpido ışıği hariç ) leddir. Ön sis farları ve sinyaller dahil olmak üzere. Arka sinyaller dinamik led ( halk arasında kayar led diyorlarmış ) yanmaktadır. Aracın fiyatı dizelle hemen hemen aynıydı ama ben bu arabayı hem bagimsiz suspansiyon hem de performansı için tercih ettim. 1.6 TDI veya 1.0 alıpta tokat manyağı olmak istemedim :D Bu aracın hakkı bu motordu ve bunu tercih ettim. Sehir ici ortalama trafikte 7 lt, akici trafikte 6 lt, yoğun trafikte 8.5 lt yakmaktadır. Uzun yolda 110 120 li hızlarda 5 lt basarsanız 6.8 lt yakıyor. 140 km hıza kadar 2 silindirle gidebiliyor. Aracın aynı kazadan dolayı sag ön camurlugu, sag on farı ve on tampon sacı degismistir. Calıştıgım bayi olan Dogus Oto da tum islemler gerceklesmistir. Kayitlari mevcuttur. 15 bin kmdedir. Ici disi pırıl pırıldır. Orjinal paspaslari hic kullanilmadi. Orjinal kaucuk.paspas ve bagaj havuzu vardir. Audi logolu esya kutusu ( 370 TL ) ve 16" kıslik jant lastik takiminida aracla birlikte verecegim. Boyle bir arabayi isterimki tanidik birine vereyim. Aracı bu forumdan birisi veya arkadasi alirsa ozel olarak fiyatlandirilacaktir :)

Saygılarımla
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar. İlan numarasını paylaşırsanız, fotoğraflar ve size ulaşabilirite bakımından daha iyi olacaktır..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;643318
Hayırlı satışlar. İlan numarasını paylaşırsanız, fotoğraflar ve size ulaşabilirite bakımından daha iyi olacaktır..

Tabi ki;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-prestige-paket-plus-led-far-bu-araca-yakisan-1.5-tfsi-motor-593386599/detay

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar abi, daha güzel ve aynı yerde çekilmiş ilan fotoğrafları ile satışı hızlanır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;643380
Hayırlı satışlar abi, daha güzel ve aynı yerde çekilmiş ilan fotoğrafları ile satışı hızlanır diye düşünüyorum.

Sağol kardeşim :) evet fotolar kötü farkındayım. Piyasalar çok durgun maalesef. Ne soran var ne arayan. Bakalım en kötü takasa vereceğiz artık :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;643427
Sağol kardeşim :) evet fotolar kötü farkındayım. Piyasalar çok durgun maalesef. Ne soran var ne arayan. Bakalım en kötü takasa vereceğiz artık :D

Valla 2019'da bu fiyatlar çok aranır diye düşünüyorum abi, mal güzel.:)  İnşallah istediğin gibi olur her şey.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç satıldı, konuyu kapatabilirsiniz sayın adminler :)