škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb'imin 7,5 Yıllık Evrimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;561076
Walla rezalet durumdalar. Arka on. Hatta kol dayama. Ben de havalar kotuyken temizletmek istemedim kurumaz diye.

Oralara yolum duserse birkac gun onceden hem randevu alurim hem de resimleri atarim ki hazirlikli olsunlar :)

Ben sana özelden e-postamı yazayım, bana birkaç foto gönder, Berkay'a sıklıkla uğruyorum zaten ona gösterir fikir alırım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ok sağolasın, en kısa zamanda birkaç foto çekip koyarım

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;561061
Yusuf iyi şekilde belli olacak biçimde bana birkaç tane fotoğraf atar mısın, e-postamı özelden yazayım sana. Ne sıktıklarını da öğrenebilirsen daha iyi olur tabii.

Tamamdır Ender. Mesajını aldım, en kısa zamanda resimleri çekerim.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun abi. aynı dertten ben de muzdaripim malesef. yan yana parkedildikten sonra dan dun kapı açıp vurdumu, göçerttimi, çizdimi önemsemsemeyen insancıklar yüzünden sağ 2 kapıda da tırnak boyutunda 2-3 tane göçük ve çizik dikkatimi çekti. yaptırsan dert, yaptırmasan dert. ne denebilir ki?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;561177
geçmiş olsun abi. aynı dertten ben de muzdaripim malesef. yan yana parkedildikten sonra dan dun kapı açıp vurdumu, göçerttimi, çizdimi önemsemsemeyen insancıklar yüzünden sağ 2 kapıda da tırnak boyutunda 2-3 tane göçük ve çizik dikkatimi çekti. yaptırsan dert, yaptırmasan dert. ne denebilir ki?

Toplumda ehliyet sahibi o kadar çok hayvan var ki...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an için fotoğraf yok, araba da fena halde kirli zaten; ama arada güncellemeyi unuttuğum şeyleri ekleyeyim  dedim:

-Öncelikle fren disklerini ve balataları değiştirdim geçen sene. Tercihim hem önde hem de arkada Brembo hava kanallı performans diski kullanmaktı, ancak sadece ön diskleri temin edebildiğimiz için değişikliğe gitmemiz gerekti. Önlerde Brembo marka hava kanallı performans disklerini, arkalarda ise Meyle marka hava kanallı performans disklerini kullandık. Balata olarak Ate seramik balata tercih ettik. Bu süreçte benimle birlikte kafa patlatan Doğukan(@DDŞ)'a da bir kez daha teşekkür ederim.

-Frenle ilgili böyle bir yeniliğe gidince fren hidroliğini de değiştirdim. Fren hidroliği olarak da Motul Dot 5.1 tercih ettim.

-Geçen ay da kısa far ampullerini Philips Xtreme Vision D1S'lerle değiştirdim.

Şimdilik bu kadar...

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
yıl geçtikçe değişenler mi azalmış en son geçen sene şubatta yazmışsın ender :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=6371]Özgür Şahin[/MENTION]
Yapacak da pek bir şey kalmadı ki Özgür:)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
yapacak bişeyden ziyade satış zamanı yaklaştığından olabilir mi abi :D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=6878]schumici[/MENTION]
O da var tabii:D

Çevrimdışı 06CCC06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sa abi bende aracımın ön sislerini geri vites aydınlatması ve arka sinyallerini led yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisin bana

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06CCC06;622051
Sa abi bende aracımın ön sislerini geri vites aydınlatması ve arka sinyallerini led yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisin bana

Ben parçaların hepsini aliexpress'ten temin etmiştim. Öncelikli ilgili aydınlatmalar için aracın ampül tiplerini belirlemeniz gerek.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir önceki uygulamanın üzerinden 2 yıl geçti. Koruma, su iticilik ve parlaklık konusunda bir sorun mevcut olmasa da çoğu kişiyi rahatsız bile etmeyecek ufak çaplı kılcal çizikler nedeniyle aracı tekrar kozmetik bakıma aldık. Bu kez farklı bir koruma uygulaması tercih ettim, ancak uygulayıcımız tabii ki yine dbydetailing...

Yanlış yıkama uygulamaları vb. nedenlerle yıpranan aracımız dbydetailing tarafından harcanan yoğun mesai ve emek sonrası hayata döndürüldü:) Tüm işlemler 2 gün sürdü.

İşlem öncesine ait fotoğraf sayısı kısıtlı, sonrasına aitse bolca fotoğraf mevcut.

Araca; polisaj sonrası koruma olarak Gtechniq Crystal Serum Black uygulandı, sonuçtan her zamanki gibi son derece memnunum:)

İlave olarak; zamanla etkisi azaldığı için ön cam hariç tüm camlara Gtechniq G5 yağmur kaydırıcı yeniden uygulandı, yan aynaların su tutmasını engellemek için Glaco mirror coat uygulandı, kadrana polisaj yapıldı ve Llumar film ile kaplandı, yine daha önce boyanması dbydetailing tarafından yapılan jantlarımızın lastik değişiminde zarar gören bölümlerine rötuş yapıldı…

[MENTION=323]d.berkay[/MENTION]; dbydetailing ve Berkay'a tekrar teşekkür ederim...

Öncesi

Sonrası

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle