škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maalesef Superb Serüvenim Bitti

haberci · 97 · 21799

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saygıdeğer forum üyeleri yine fikrinize ihtiyacım var. Konu bana ait olduğu için hoşgörünüze sığınarak buraya da yazayım dedim, başka konum vardı oraya da yazdım. Aracım malum f10 5 serisi, bindik keyfini sürdük. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin. Hep SUV merakım da olmadı değil. Şimdi yeni X 3 gelmiş. 1.6 benzinli aynı motor. Luxury line donanımı bayağı dolu ve diğer BMW modellerine göre fiyat lansmana özel çok uygun geldi bana. Arabada epey donanım var. F10 u verip bunu alsam, hem modeli yenilesem hem de SUV hevesimi yine bir BMW ile alsam nasıl olur? Şimdiden lütfedip cevap yazan herkese teşekkürler...

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok yerinde olur içinize siniyor demek ki sizde öyle yapın

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=5274]haberci[/MENTION] çok yerinde olur. X3 iyi seçim

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnceleyen arkadaşlar fiyat/fayda/donanım konusunda da fikir verirlerse iyi olur. BMW sitesinde araç oluşturmada çıkıyor. Yalnız ben beyaz istiyorum, beyaz bu fiyata kalmamış. Gümüş metalik gri nasıl olur acaba? Teşekkürler...

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;635220
Saygıdeğer forum üyeleri yine fikrinize ihtiyacım var. Konu bana ait olduğu için hoşgörünüze sığınarak buraya da yazayım dedim, başka konum vardı oraya da yazdım. Aracım malum f10 5 serisi, bindik keyfini sürdük. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin. Hep SUV merakım da olmadı değil. Şimdi yeni X 3 gelmiş. 1.6 benzinli aynı motor. Luxury line donanımı bayağı dolu ve diğer BMW modellerine göre fiyat lansmana özel çok uygun geldi bana. Arabada epey donanım var. F10 u verip bunu alsam, hem modeli yenilesem hem de SUV hevesimi yine bir BMW ile alsam nasıl olur? Şimdiden lütfedip cevap yazan herkese teşekkürler...
13 lt minimum yakicaktir ve kasaya hafif gelecektir motor dolayisiyla aractan tatmin alacaginizi sanmiyorum tahminen ama once  bir test surusu yapin.

HTC Desire 830 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Test etmeden sakın almayın pişman olursunuz hatta kiralama şansınız varsa kiralayın deneyin derim ancak öyle anlarsınız aracın size uygun olup olmıcağını

Çevrimdışı sinanali59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok güzel bir araç almışsınız iyi günlerde kullanın. Superb gerçekten muhtelem bir araç ama aldığınız 5.20i de apayrı bir araç. Biz de eşimle 5.20i be Superb arasında gittik geldik. Aslında sadece ben gidip gelmişim. Eşim Superb'i çok beğenmesine rağmen ben bunu kullanamam deyince bu ayardaki araçları bıraktık mecburen. Sonrasında hiç aklımızda yokken Kadjar'a aşık olup onu aldık. Bakalım bir kaç ay oldu memnunuz araçtan.