škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Seyir halinde kapı açılması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dyebu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar. aracım octavia 2015 tdi dsg style. aracımı alalı 2 gün oldu. bugün yolda giderken sağ ön kapı açıldı. araç uyarı verdi. tavan lambaları falan yandı.Kapı tam açılmadı. sanırım ilk kademedeki mandalda kaldı. Allahtan tektim arabada. forumlara şöyle bi baktım. jetta da benzer sorunlar yaşanmış. yarın servisi arayacağım. benzer sorun yaşayan oldu mu?

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba rapid spaceback aracımda bu durum aracım henüz 1 aylık olmamışken başıma geldi. yaklaşık 1 saattir arabayı kullanıyordum bi anda sağ ön kapı açık uyarısı verdi hemen sağa çektim. açıkçası iç ışıklar yanıyo muydu dikkat etmedim. annem yanımdaydı kapısını yeniden açıp kapadı düzeldi. kapıyı açarken de kapı açık gibi değildi. bir anlam verememiştim ben de. servisi aradıktan sonra bizimle de paylaşırsanız sevinirim
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2015, 22:22:59 Gönderen: yeren »

Çevrimdışı dyebu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yarın müsait olursam gideceğim. ama servisin vereceği cevap belli. "sorun yok. bi daha olursa tekrar gelin"

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dyebu;550901
yarın müsait olursam gideceğim. ama servisin vereceği cevap belli. "sorun yok. bi daha olursa tekrar gelin"

Kapı tamamen açılmamış; ben de birkaç kez Superb 2 aracımda yaşadım bunu. Kapıyı gereğinden yavaş kapattığımda, araca ilk bindiğimde kapı açık uyarısı vermedi, biraz yol gittikten sonra kapı açık uyarısı verdi, zira kapı 1. kademede kalmıştı. Ancak ilk kapattığımda muhtemelen 1. kademe ile tam kapanma arasında hassas bir noktadaydı ve araç sarsılınca 1. kademeye geçip sensörler bu durumu algıladı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kapılara menteşe ayarı yaparlar büyük ihtimal bir daha olmaz. Fabrika çıkışta gözden kaçmıştır.