škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda kış bakım kampanyası

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dışardan aldığını yağ ile yetkili servis bakım yapmayı kabul etti mi?

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dogus esenyurtta bu ayin basinda kis kampanyasi yokken rapid 1.6 dizel otomatik 30000 bakimini 712 ye yaptrdim kampanya indirimi var diyolar bide size bu fiyatimi veriyolar herkes gecirme politikasi uyguluyo

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11238]Oflu29[/MENTION] kardeşim zaten en pahalısı Esenyurt sanırım [MENTION=10740]Ozan SARAÇ[/MENTION]  Dışardan aldığın yağı servis kabul ediyor mu

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;605549
[MENTION=11238]Oflu29[/MENTION] kardeşim zaten en pahalısı Esenyurt sanırım [MENTION=10740]Ozan SARAÇ[/MENTION]  Dışardan aldığın yağı servis kabul ediyor mu

Kabul etti ki yaptırdım hocam, ilk bakım da bu şekildeydi ;)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@ Ozan SARAÇ bende öyle yapacağım bakalım kabul edecekler mi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
garanti dışı olan opel aracımın şanzuman yağını dışarıdan temin edip opel servisine değiştirtmiştim. servis not düşmüştü müşteri şanzuman yağını kendi getirdi diye. Ama garanti kapsamında kabul etmeleri ilginç olmuş.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle bir şeyi her servis kabul eder mi?
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 14:40:41 Gönderen: Sultan.Baybars »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11488]özdil[/MENTION] servise ne sorarsan aksini söylüyor ama bir tanıdık bulup sormak lazım samimi cevap veren

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aracı servise bıraktım, hava fil, polen fil, DSG güncelleme ve genel kontroller yapılacak fiyat yaklaşık olarak 335 tl ( motor yağ ve yağ fil. kendim değiştirmiştim ). Birde ekstra sürprizle karşılaştık devirdaim pompası su kaçırıyor o da değişecek onunda fiyatı her şey dahil  465 tl. 30 bin ve 3 yaşındaki bir aracın devirdaimi sorun yaratması çok ilginç önceki aracımı 9 sene kullandım 85 bin km sattım sadece ön balata değişti başka hiç bir sorun çıkarmamıştı, şans işi ama ben bu durumu aracın parkta 9 ay beklemesine bağlıyorum artık.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet bey ben de Mobil 1 esp 5-30 yağ aldım içinde 444 katkısı ve silecek suyu vardı. Bu şekilde hesaplı olsun düşünürken, başka bir yerden yakalıyorlar anlaşılan:(

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;605785
Mehmet bey ben de Mobil 1 esp 5-30 yağ aldım içinde 444 katkısı ve silecek suyu vardı. Bu şekilde hesaplı olsun düşünürken, başka bir yerden yakalıyorlar anlaşılan:(

Aynen öyle oldu, aslında geçen bakımdan beri kayışların oradan ses geliyordu ben gergi rulmanıdır diye önemsemedim, bugün de rulmanı yaptıralım derken devirdaim çıktı.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;605787
Aynen öyle oldu, aslında geçen bakımdan beri kayışların oradan ses geliyordu ben gergi rulmanıdır diye önemsemedim, bugün de rulmanı yaptıralım derken devirdaim çıktı.

Geçmiş olsun, genç model arabalarda parçanın arıza çıkarması biraz da şanssızlık diyelim.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;605839
Geçmiş olsun, genç model arabalarda parçanın arıza çıkarması biraz da şanssızlık diyelim.

Bugün Şkoda merkezi aradım devirdaim için iyi niyet uygulansın diye incelemeye alıp size dönüş yaparız dediler hala bekliyoruz, birde ustanın dediğine göre fabrikasyon olarak konulan antifrizin devirdaimin keçesine zarar verdiği ve onun yerine sulandırarak konulması gerektiği, araçların hangi iklim şartlarında kullanılacağı belli olmadığı için minimum hava şartlarına göre antifriz konuluyormuş.