škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15 bin bakım 750 tl deniyor

Ziyaretçi · 11 · 3636

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Serhatt

• Ziyaretçi
arkadaşlar octavia 1,6 tdi dsg 15 bin bakım için servis 750 tl diyor. çok değil mi alt tarafı iki filtre bir yağ...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Arkadaşlarla kendi aramızda yaptığımız muhabbetlerde de söylüyorum hep; bakım ücreti konusunda vag grubu diğer firmalara nazaran daha insaflıdır. Evet değişen parçaları göz önüne alınca pahalı gibi görünüyor, ama diğer markalar bundan çok daha yüksek ücret talep ediyorlar bakımlara.
Misal sahibi olduğum aracın dizel motorunun 15k bakımına 1.000 tl istiyorlar. Bir başka arkadaş 30k bakımında fren balatalarını da değiştirdi ve 1700 küsür lira ücret ödedi.
Aynı şeyi dün babamın aracına yaptırdık, Superb lll 1.6 tdi 30k bakımında fren balataları da değişti ve 1.300 tl civarı bi ücret verdik. Sınıf farkını da hesaba kattığınızda aradaki fiyat farkı baya göze çarpıyor.
Ama yine de bakımlarda yüksek ücretlerin istendiği konusunda hemfikirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı durma

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[emoji16] sen bı de 30 bin bakımının fiyatını ogren sonra konuşalım bu konuyu. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben biraz önce 45000 bakımı için 710 tl fiyat aldım avek ve altur otodan. 30 bin bakımınıda altursa 680 TL'ye mayıs ayında yaptırmıştım.

Çevrimdışı Sequenc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracımı sıfır almıştım, riske girdim hiçbir bakımını yetkili serviste yaptırmadım. Şu an aracım 40.000 de hiç bir sorun yaşamadım. bu süreçte de vites topuzumun derisi soyulmuştu serviste garanti değişiminde yaptırdım. sanırım 1500 tl civarı bir karım olmuştur.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI aracımın 30.000 bakımı için 927,00tl istiyorlar. Bujiler değişecekmiş. Araç şu anda 25.000km de bujileri değiştirmesem bir şey olur mu acaba? Özel servisler yetkili servislerin kullandığı malzemelerin aynısını kullanıyor mu acaba?
Fikirlerinizi rica ediyorum.

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 1.2 tsi kullanıcısıyım 30.000 bakımında altur servis 45.000de değişeceğini söyledi. 45.000 bakımında ise avek'e götürdüm aracı bu bakımda bujilerinde değişmesi gerekiyor mu dedim hayır dediler. 25.000 km'de buji değişmesi çok mantıksız.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Banada 30binde buji degisecek dediler ben istemedihimi soyledim. O sekilde bakim yaptilar. Bir problem yasamadim. Arac suan 36 binde. Fren balatalarinida disardan alip ozel bir serviste taktirdim.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benimde 2015 1.2 tsi dsg oktavia için 920tl 30000 bakımı balatalar da bitik acaba ön balata fiyatları nedir serviste

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
350 civarı