škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı plstr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;642360
İlk bakımı yaptırdığım yetkili servis faturasını saklamıştım,faturada takılan parçaların kodları yazıyor,bu faturayla beraber orjınal yedek parça satan işyerine giderek hava filtresi,yağ filtresi,polen filtre ve 5 30 5 lt yağ toplam 400 tl,100 tl işçilikle birlikte 30 000 binlik bakımı 500 tl ye kapatacağım.

Merhaba, aranıza yeni katıldım. Parça listesini bizimle de paylaşabilir misiniz

Çevrimdışı Manowar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2006 yılında çıkan Blok Muafiyet denen bir yasayla örneğin Bosch Car Servisi gibi bazı anlaşmalı özel servislerde yaptırılan bakımlarda üretici garantisinin bozulmadığı sadece değiştirilen ürünün garanti kapsamından çıktığı gibi bir şey duydum(Mesela yağ filtresi değişti ve arıza çıkardı, bu garanti kapsamına girmiyor). Böyle bir konu hakkında bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Malesef servisler uygulamıyor,araç plakası giriliyor,servis ağından o araca yapılan işlem ve kilometre görünüyor,garanti süresi içerisinde ( 15 gün opsiyonlu) periyodik bakımlar yapılmadıysa garanti dışı deniyor.Hiç dinlemiyorlar seni..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: plstr;643687
Merhaba, aranıza yeni katıldım. Parça listesini bizimle de paylaşabilir misiniz

Dizel araç orjınal parça kodları

Çevrimdışı plstr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;643703

Dizel araç orjınal parça kodları

Bu listeden eminmisiniz yağ filtresi böyle değil diye biliyorum

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servis faturası ,ilk bakımda kullanılan ürünler.Aynı ürünleri özelden alarak taktırdım,sorunsuzca kullanıyorum

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;643706
Yetkili servis faturası ,ilk bakımda kullanılan ürünler.Aynı ürünleri özelden alarak taktırdım,sorunsuzca kullanıyorum
Nereden temin ettiniz bende araştırıyorum da teşekkürler

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu ay 45000 bakımı yaptırdım. 1.4 tsi act dsg+sunroof. 970 tl.herhangi bir indirm yok.  bu arada dizel olsaydı kaç tuardı diye sordum servis danışmanına,ortalama 200 tl daha fazla tutardı dedi. bu aralar bakıma gideceklerin bilgisine.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O kadar paraya yazık haketmiyorlar,dizel aracıma aynı işlemleri 500 tl ye yaptırdım

Çevrimdışı plstr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;643811
O kadar paraya yazık haketmiyorlar,dizel aracıma aynı işlemleri 500 tl ye yaptırdım

aynen kesinlikle haketmiyorlar. insanlar gelsin diye iyi niyet garantisi diye bir şey uydurmuşlar.

« Son Düzenleme: 05 Kasım 2018, 12:07:42 Gönderen: plstr »

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;643771
bu ay 45000 bakımı yaptırdım. 1.4 tsi act dsg+sunroof. 970 tl.herhangi bir indirm yok.  bu arada dizel olsaydı kaç tuardı diye sordum servis danışmanına,ortalama 200 tl daha fazla tutardı dedi. bu aralar bakıma gideceklerin bilgisine.

Bugün 30000 bakımı için 1400 küsür TL fiyat aldım, araç 1.6 TDI Manuel Style Paket.
5 litre yağ ve filtreler için acayip bir rakam gerçekten.:confused::confused:

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bakım kampanyaları ne zaman oluyor bilgisi olan var mı ?

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
15 bin ve 30 bin bakımını Skoda And Otoda (Ankara) yaptırdım. Garanti 2 ay önce bitti. Direksiyondaki joystick de arıza oluştu. Benden 710 lira para istediler. İyi niyet garantisi diye bişey yok arkadaşlar bilginiz olsun. 45 bin bakımını Skoda araçlarına bakan sanayideki özel serviste 550 liraya yaptırdım. Castrol Edge yağından kullandılar, bütün filtreler değişti (yakıt filtresi dahil). Kısacası yetkili servise gitmek para tuzağından başka bişey değil

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Antalya Çağ Otomotivden 30 bin bakımı için yakıt filtresi değişmezse 900 küsür değişirse 1200 lira civarı tutar dediler randevumuzu aldık. Ayrıca araçtaki rahatsız eden durumları da belirttik bakalım neler olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi