škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk arizasi.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. Aracımi 2016 kasımda aldim, super b prestige paket. Hafızalı koltuk çalışmıyor ve sağ ayna geri viteste aşağıya inmiyor. Araçta herhangi bir ariza uyarısı da yok. Herhangi bir önerisi olan var mı.  Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VAG-COM ile ya da ekrandan açmak gerekiyordur.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;616084
Herkese merhaba. Aracımi 2016 kasımda aldim, super b prestige paket. Hafızalı koltuk çalışmıyor ve sağ ayna geri viteste aşağıya inmiyor. Araçta herhangi bir ariza uyarısı da yok. Herhangi bir önerisi olan var mı.  Yardımcı olursanız sevinirim.

Koltuk calismiyordan kastiniz, onceden bir ayar kayitliydi bunu drgistirmeye mi calisiyorsunuz?

Ever oyleyse, koltugu en ileri Sonra da en geri getirin, tekrar kaydetmeyi deneyin

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpers;616087
Koltuk calismiyordan kastiniz, onceden bir ayar kayitliydi bunu drgistirmeye mi calisiyorsunuz?

Ever oyleyse, koltugu en ileri Sonra da en geri getirin, tekrar kaydetmeyi deneyin

Koltuklar gecen hafta cuma gününe kadar ileri geri hareket ediyordu ve hafızaya alıyordu. Ben 1 hafta tatile gittim geldim. Şimdi ileri geri hareket etmiyor ve sağ ayna da geri viteste asağı yöne hareket etmiyor. Servise gittim dün bi bilgisayara bağladılar, arıza vermiş dediler silmeye çalıştılar olmadı yarın yine gidicem. Bu arada osmaniyedeyim buradaki vw servisi skoda da bakiyor.benim anlamadigim araba bi uyarı vermedi. Başına böyle bir durum gelen var mı acaba.

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sorun çözüldü. Vw osmaniye servisi aykan'daki arkadaşlar temassızlık olduğunu söylediler. Kablolari sabitlediler şuanda koltuklar çalışıyor.
Herkese selamlar.