škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octaviaya ya gecilir mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 2016 act superb sahibiyim.aracı is dolayisiyla ben kullaniyodum fakat hanim kullanmak zorunda kalacak artik .kullanıyor da fakat parklarda sorun yaşıyor.hb almam çünkü cocuk felan olduğundan sıkıntı.ha octaviayayi nasıl park edecek derseniz superbden sonra o is kolay.;)
düşünme asamasindayim
Nedenleri şu.konfor yalıtım yoltutus çok aratirmi superbi.tesekkurler

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece park sorunu yüzünden böyle bir şeye gerek varmı, o sizin kararınız tabi ama yol tutuş, yalıtım gibi sebeplerden dolayı superbi kesinlikle ararsanız, özellikle uzun yolda. Genişlik ve ferahlık olarak  Octaviada sınıfında lider olduğu için o problem olmaz bence. İkisinin bagajları arasında 40 küsür litrelik bir fark var yanlış hatırlamıyosam. Sonuç olarak bence yapmayın[emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ender Elektronik ya da benzeri yerlerde Park Asistanı sistemi ekletmeyi deneyebilirsiniz.
http://enderelektronik.com.tr/pla-2-0.html
2000 TL gibi bir ücreti var Passat için, araç alıp satarken edeceğiniz zarardan çok daha düşük bir maliyete halledebilirsiniz.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12898]badteacher[/MENTION] sakın ha:) öyle bir hata yapmayın. Bizim hanıma tırı ver tırı sürer. Park işi tamamen pratikle alakalıdır. Aynı araba sürmek gibi. "Otobüsü ayna sürer" demişler.  Ayna kontrolunü iyice öğrenecek kadar bol bol pratik yaptırın. Yakın zamanda bu araba küçük mü ne diyecektir:)

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
octavia, superbden sonra kaliteli gelmez.kapı kulbuna bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız. aracı kesinlikle küçültücem diyorsanız yeni kasa megane bakın derim. bu sefer güzel yapmışlar :)

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İkna etme calismalari basladi arkadaşlar;)teşekkürler ;)

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu superbi park edemeyen octiyi de edemez. O da kucuk degil ki sonucta arkasina onune hakim olmak kolay olmaz yine tedirgin insan icin. Superbi alinca bir ay ben dahi park edemedim(park konusunda iddaaliyimdir) cekingen davrandim hanim dahi dalga geciyordu. Alisinca sorun cozuldu. Hatchbackten gecmistim superbe.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB park edemeyen, Octavia park ederken de zorlanır.Bence değiştirmeyin.
Ön park sensorü yoksa, onları ekletin ve biraz antreman ile park etmeye öğretiniz.
Olmuyorsa park asist taktırın....ben olsam öyle yaparım. Park asist ideal iş görür.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2000 Tlye park asist eklenebiliyormuş. aracı alım satımda çok daha fazla zarar edeceksiniz. bence güzel bir çözüm olur.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Bence de arkadaslarin tavsiyeler başarlı katılıyorum.:)

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben kendimden söyleyeyim octavianın yenisine bakmaya gittim yani 1.6 tdi dsg style daha sonra bir baktım kampanya var süperb active de yani 117000 octavia dendi 121000 süperb dendi ben süperb aldım. Ve şunu söylemeliyim ambians aydınlatma haricinde süperb daha dolu geldi bana sizde bakın ve octavia orta sınıf süperb orta üst sınıf yani bir yanda c sınıfı merceder 3 sınıfı bmw renault megan  ayarında octavia öbür tarafta a6 mercedes e serisi bmw 5 serisi araç statüsünde süperb var. Bence süperb her zaman alternatifsiz.

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle