škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 1.6 TDİ DSG Style pk. Şeker Beyaz ile aranızdayım...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben kadjara bakıyordum hatta harika birtane denk getirdik falan. Adam bana direk uzak dur dedi tamam dedim çünkü içinde, sebebini sordum renault genel marka imajı yükseliyor gibi lanse edilsede düşüyor dedi. Yani aracın fiyatı siz gittiğiniz de 90 deniyor  ve 85 e indiriliyor ama 5 10 tane almaya giden bir kişiye direk 65 den fiyat veriliyor diyor. Ve pazara çekince siz 85 aldığınız aracı o ayarda satmaya çalışırken adam gelip 65 ayarından çatır çatır çakıp geçiyor diyor. Bir arabanın pazarda fiyatı çok değişkense o araba iyi bir araba değildir diyor. Talisman ise tutmamış latitude den sonra geldiği için alıcı zaten temkinli yaklaşıyor birde fiyat passata yakın olunca alternatif oluşturmuyor dedi.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;615299
Ben kadjara bakıyordum hatta harika birtane denk getirdik falan. Adam bana direk uzak dur dedi tamam dedim çünkü içinde, sebebini sordum renault genel marka imajı yükseliyor gibi lanse edilsede düşüyor dedi. Yani aracın fiyatı siz gittiğiniz de 90 deniyor  ve 85 e indiriliyor ama 5 10 tane almaya giden bir kişiye direk 65 den fiyat veriliyor diyor. Ve pazara çekince siz 85 aldığınız aracı o ayarda satmaya çalışırken adam gelip 65 ayarından çatır çatır çakıp geçiyor diyor. Bir arabanın pazarda fiyatı çok değişkense o araba iyi bir araba değildir diyor. Talisman ise tutmamış latitude den sonra geldiği için alıcı zaten temkinli yaklaşıyor birde fiyat passata yakın olunca alternatif oluşturmuyor dedi.

Suv tarzında binilecekse: Renge Rover-Q7-Bmw X5-Toyota Land Cruser. Gerisi c segmenti yerden yüksek araçlar. O yüzden benim fikrim geri kalanlardan uzak durmak ve D segmenti bi araca vermek parayı

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
2017 standartlarında otomatik bagaj ve anahtarsiz özelliği var mi acaba?

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;615376
2017 standartlarında otomatik bagaj ve anahtarsiz özelliği var mi acaba?

style pk. de yok.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;615341
Suv tarzında binilecekse: Renge Rover-Q7-Bmw X5-Toyota Land Cruser. Gerisi c segmenti yerden yüksek araçlar. O yüzden benim fikrim geri kalanlardan uzak durmak ve D segmenti bi araca vermek parayı

Pazartesi aracımı almaya gülsuyu aykan yani eski yüce otoya gittim ve kodiak gelmişti. Bu arabayı artık bir 5 sene bineceğim sonra dizel bir kodiak neden olmasın. araç tiguandan daha iyi geldi gözüme.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;615949
Pazartesi aracımı almaya gülsuyu aykan yani eski yüce otoya gittim ve kodiak gelmişti. Bu arabayı artık bir 5 sene bineceğim sonra dizel bir kodiak neden olmasın. araç tiguandan daha iyi geldi gözüme.
Hayirli olsun araciniz. Kazasiz sürüş dilerim. Dizel olursa neden olmasin. Sonucta eski Q7 kasası

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler aracı aldığım pazartesiden bu yana toplamda 150 km sürdüm gribim fazla bir ayakta duramıyorum zaten hep şehir içi sürebildim ancak. araç 14km hız ortalaması ile yakıt olarak 6.1 ortalama gösteriyordu en son baktığımda bende ilk günden böyle zayıf sürüş olmasın diye hafta sonuna kadar arabayı fazla sürmeme kararı aldım. Cumartesi inşallah uzun yola gidilecek ve biraz pedala basılacak. ama o hız ortalaması ve o yakıt oranı resmen şok oldum fabiamda 9 10 falan yazardı kesin.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;615954
Teşekkürler aracı aldığım pazartesiden bu yana toplamda 150 km sürdüm gribim fazla bir ayakta duramıyorum zaten hep şehir içi sürebildim ancak. araç 14km hız ortalaması ile yakıt olarak 6.1 ortalama gösteriyordu en son baktığımda bende ilk günden böyle zayıf sürüş olmasın diye hafta sonuna kadar arabayı fazla sürmeme kararı aldım. Cumartesi inşallah uzun yola gidilecek ve biraz pedala basılacak. ama o hız ortalaması ve o yakıt oranı resmen şok oldum fabiamda 9 10 falan yazardı kesin.
Uzun yolda kilometre katetmeniz araciniz acisindan faydali olacaktir. Rödaj yok dense de ilk 1000- 1500 km de sabit hizdan kacinarak inişli cikişli devir araliklarinda ve musaade edilen devir saatinin 4/3 ne kadar araci zorlamadan sürüş yapmaniz önerilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kmlyn

• Ziyaretçi
arkadaşlar herkese hayırlı olsun. Güle güle kullanın araçlarınızı.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu Bursaya gittim ve hgs kartım garantiden gelmediği için mecbur otoban ve köprü kullanmadım. Yani izmit yalova orhangazi gemlikten gittim. Milleti köprüye yönlendirmek için daha önceden 90 km olan hız sınırını 70e çekmişler resmen. Neyse bursa inegöl arası otobana ücretsiz otobana çıktım ve dayanamadım 200km ye çıktım dayımda vardı yanımda ve resmen arabaya aşık oldum ses rüzgar yol sesi hiçbirşey yoktu zıpkın gibiydi resmen yani iyi ki süperb almışım. dönüşte pazar günü izmitten pendiğe kadar dur kalk trafikte geldim ortalama 5,1 yazıyordu. Harika rakam. ve 1 depo mazottan çeyrekten bir tık üstte kaldı toplamda 700 km yaptım daha 300 km mazot var. Aynı yakıtla fabiada 550 km falan anca yapardım.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Deponuzun 66 litre olduğunu da unutmayın. fabiada depo 40-50 litre arasıdır.