škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb III trapezoid egzoz çıkışı

mstalay · 87 · 29007

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben çok memnun kaldım. Kalitesi, montaj rahatlığı oldukça iyi. Görünüm olarak da beklediğimden de daha iyi oldu diyebilirim.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;615534
Ben çok memnun kaldım. Kalitesi, montaj rahatlığı oldukça iyi. Görünüm olarak da beklediğimden de daha iyi oldu diyebilirim.

Hocam nerden aldınız link atabilir misiniz [emoji6]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben de aldım buna benze. ama sadece iki parça, ortadaki krom şerit baglantısı yok. bu daha güzel durmuş.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler bu tampon altı krom parçayı siz ne ile yapıştırdınız ? Benim ikidir atıyor; ilkin siyah silikon ile yapıştırdım attı. Sonra gittim sika nın en sağlam yapıştırıcı silikonunu aldım o da attı. Sonunda düşmeyeni de söküp atacağım valla. :(

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;615747
Beyler bu tampon altı krom parçayı siz ne ile yapıştırdınız ? Benim ikidir atıyor; ilkin siyah silikon ile yapıştırdım attı. Sonra gittim sika nın en sağlam yapıştırıcı silikonunu aldım o da attı. Sonunda düşmeyeni de söküp atacağım valla. :(

Sizin ürün değilde ben superskoda.com dan almıştım ,bakarsanız görürsünüz daha büyük ve ağır plastic bir parça . Şeffaf silikonla yapıştırdım 1 gecede bantlarla destekledim sağdan soldan. Yaklasık 1 senedir kullanıyorum kaya gibi

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OsmanŞENGÖZ;615611
ben de aldım buna benze. ama sadece iki parça, ortadaki krom şerit baglantısı yok. bu daha güzel durmuş.

Teşekkürler. Siz de güle güle kullanın.

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar ben 3 parca olanini teslim aldim ancak kendim yapabilir miyim veya bu yapiskan tutar mi emin degilim o nedenle bir aksesuarciya taktirayim diyorum yer olarak oneriniz var mi

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende atma yaptı, alkolle bayağı da bir temizlemiştim aslında.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ncr1;616344
Arkadaslar ben 3 parca olanini teslim aldim ancak kendim yapabilir miyim veya bu yapiskan tutar mi emin degilim o nedenle bir aksesuarciya taktirayim diyorum yer olarak oneriniz var mi

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben kendim rahatlıkla yaptım. Sadece sağ egzozun alt kısmında bir bölgede kalkma oldu. Orayı da plastik için olan 404 ler ile sağlamlaştırıp cam bandıyla 1 gün beklettim şimdi kaya gibi oldu. Haftalardır hiçbir yerde oynama gevieme yok. Siz de bu şekilde yapabilirsiniz kendiniz.

Alıntı yapılan: egeyildirim;616363
bende atma yaptı, alkolle bayağı da bir temizlemiştim aslında.

Güçlü bir yapıştırıcıyla kalkan bölgeye uygulama yapıp ardından cam bandı vb bir destekleyici ile 1 gün tutarsanız sorununuz çözülecektir.

Çevrimdışı ahmetcantopal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;567432
Dayanamadım sportline diffüzör kodu gelene kadar Milotecleri taktım, business gri ile aynı renk oldukları için çok şık durdu bence :

http://i.hizliresim.com/ZkXZJk.jpg

http://i.hizliresim.com/o3Xj97.jpg

İyi akşamlar konu üzerine çok zaman geçmiş ama egzoz uçlarını nereden temin ettiniz ve sizce canlı olarak nasıl duruyor?