škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Citroen C5 vs Opel İnsignia

tufan · 78 · 41764

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
superb in o uzun kasasına bayılıyorum..c5 e her zaman tercih ederim superbi insignia ile çelişkide kalırım :D
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 bagaj ve diz-baş mesafesi nelere kaadirmiş yarabbi. Bulabildiğiniz tek kötü yön bu baş-diz mesafesi. Herkes 190 cm + ya bu ülkede :)

BİLİMSEL bir çalışmada Türk insanının vücut ağırlığı, boy uzunluğu, baş çevresi ve vücut kitle indeksi referans değerleri belirlendi. Buna göre, Türk erkeğinin ortalama boyu 1.71. Kadınların boyu ise ortalama 1.61 cm çıktı.

Kaynak: http://www.kenthaber.com/Haber/Genel/Dosya/manset-alti/turkun-boyu-neden--kisa-kaldi-/e41ba4aa-3bb9-4c00-86c2-461c0e9992cd

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;118601
1 bagaj ve diz-baş mesafesi nelere kaadirmiş yarabbi. Bulabildiğiniz tek kötü yön bu baş-diz mesafesi. Herkes 190 cm + ya bu ülkede :)

BİLİMSEL bir çalışmada Türk insanının vücut ağırlığı, boy uzunluğu, baş çevresi ve vücut kitle indeksi referans değerleri belirlendi. Buna göre, Türk erkeğinin ortalama boyu 1.71. Kadınların boyu ise ortalama 1.61 cm çıktı.

Kaynak: http://www.kenthaber.com/Haber/Genel/Dosya/manset-alti/turkun-boyu-neden--kisa-kaldi-/e41ba4aa-3bb9-4c00-86c2-461c0e9992cd

evet Abi yok insignianın arkası darmış öne otur sende:Dgeniş araç istıyorsan superb alırsın:D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;118604
evet Abi yok insignianın arkası darmış öne otur sende:Dgeniş araç istıyorsan superb alırsın:D

Ona da ticari diyeceğim limuzin hesaabı emme kesin banarlar beni forumda sonra :++::rock1::haha:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;118601

Standart değil işte o da bizim aile bayağı sırık modda babam 1.90 a 140 ben 1.85 e 86 bi vatandaşım arkaya geçince octide koltuk saplanıyor resmen:++:

SuperB iyidir bi elden geçse süper olucak:ok:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;118605
Ona da ticari diyeceğim limuzin hesaabı emme kesin banarlar beni forumda sonra :++::rock1::haha:
:hih: Saygılar. :sopa:
:kiki: :++: :lol: :haha:

06lkn66

• Ziyaretçi
ohhooo işin içine superb girdi neyi konuşuyoruzki iş bitmiştir birinci belli
superb forever:rock1::rock1:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
süperbte 1.4 dsg yok ki.
ikisi arasında kararsız kalırdım.c5 ve insignianın tasarım güzel bazı modellerın jantlar berbat o ayrı.gençken insignia 50yi devirmemişken c5 :dede:bu zamandada superb tercihim olurdu.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
forever insignia:kro::kro::kro:
(superbin uzun kasasını dış görünüş açısından farklı görüyorum ve beğeniyorum yoksa 1.71 lik standartlarda boyumla insignia nın diz baş mesafesine laf söyleme hakkım yok :D :D)
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı cnydn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Passat CC de önden süper, yandan süper ama arkasını beğenmiyorum tasarım olarak..

C5 i de Insignia'yı da kullanmamış biri olarak yorum yapıyorum :D Tasarım, İç mekan ferahlığı ve sorunsuzluk olarak C5. Performans olarak Insignia ama hormonlu gibi duruyor Insignia hoşuma gitmiyor.. 2.0tdi dsg 170bg superb alırım Insignia alıcağıma.. Gerçi diceksiniz arada fiyat farkı var.. doğru..

Bu arada C-D sınıfı araçlarda yol tutuşu bu kadar çok problem yapan arkadaşlara sormak istiyorum..ama gerçekten meraktan. Hangi araçla yol tutamıyorsunuz ? 2010 model araçlardan bahsedelim?

Focus için hep süper yol tutar derler. Atıyorum octavia c5 ne zman kötü yol tutar? Araçlarınızda tüm virajlara uçarak falan mı giriyosunuz nedir? Ben de kuzu gibi araç kullanmam ama bir kez aracı kaydırdım o da eski a4 octimi.. esp si de yoktu kendim toparladım.. yani dana gibi girmiştim viraja dikkatsizlikten.. onun dışında ne a4ümde ne de yeni a5imde bir sıkıntı çekiyorum.

Focus nasıl iyi yol tutar mesela? Nasıl anlıyorsunuz? Makasa falan mı giriyosunuz? Ard arda direksiyon hareketlerine daha mı iyi tepki veriyor?

Cidden art niyetle veya kıllık olsun diye sormuyorum. c5 gibi insignia gibi araçların yol tutuşlarına şöyle böyle diyenler, araçları alıp fizik kurallarını mı zorluyorsunuz?

Çevrimdışı emrastra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.alanyatransfer.com
citroenin arka tarafı çok basit ve kullanılan malzemede ortada insignia  bence harbiden güzel

Çevrimdışı iatros

• KARAKARTAL
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.forzabesiktas.com
ınsıgnıa 1.6t deneme fırsatım oldu. aman yarabbı benım araba eşşek gibi geldı resmen test surusunden sonra o kadar gezdık bıde 1000 lıraındırım kazandık :D kokpit özellikle cok ferah hele koltuk dayama kısmına sag kolu atınca " kaptanınız konusuyor" dıye anons gecesı gelıyor ınsanın :)

Çevrimdışı asis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
malzeme kalitesi olsun, tasarım olsun opeli tek geçerim..yapmış elin Almanı :D
[SIGPIC][/SIGPIC]