škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Orjinal bagaj filesi ve pas pas

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçenlerde esenyurt doğuş oto da zevk düşkünü bir abimizle tanıştım roomster kullanıcısı olduğunu öğrendim sohpet esnasında bir gururlandım, koyulaştı sohpet sonra roomster aksesuarlarından birkaçını aldığını öğrendim bagaj filesi var dedi bakabilirmiiyim dedim çünkü sitede sevi bebeğinkilerin uyduğu söylenmişti orjinalinin ne farkı varmış diye baktım: Gerçekten farkı varmış cuk oturuyor yani ben buraya aitim diyor artı iki yanağın yanında koltuk diplerinden karşıdan karıya uzanan bir filesi daha var yani 3 parça oldukça kullanışlı abimiz içine doldurmuş da dolduırmuş...
bir de paspaslarımdan memnun değildim arkalar yarım kapatıyor orjinal değillerdi onları da almaya karar verdim yarın gidip ikisini 118 tl ye edinicem yapabilirsem foto eklemeye çalışırım.
İyi Akşamlar

Çevrimdışı ta5cny

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
özer bey pas pas ve file fotografları mevcutsa sitede gösterebilir misiniz?

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
eklerim gün içinde paspası kesinlikle öneriyorum arkalardan sorun vardı orjinal olmayanlarda şimdi müthiş heryer kaplı durumda  filelrde pratiklik sağlıyor dağınıklık gidiyor

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben aracımı alır almaz tekstileri kaldırdım ve orijinal kauçuk paspas almıştım, iyi ki almışım :)

Bagaja da orijinal havuzlu paspas alacaktım, fiyatı makul gelmemişti. Tschibo mağazasında geçen ay ince-kauçuk bagaj paspası buldum, keserek Roomi'ye uygun hale getirdim. Şimdi tatilde çok işe yaradı, bebek arabasından falan çok toz toprak dökülüyor.

Üstelik kaydırmazlık sağlıyor içeri konan eşyalara...

Tatil dönüşü fotolarını eklerim

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet daha önce almadığıma pişman oldum arka pas paslardan çok sorun yaşadım önceki orjinal olmadığı için ama ben bezleri kaldırmayı düşünmüyorum kaymadığı için arkaların kauçuk paspaslarının vidalarını bezlere monte edeceğim bütünlük sağlasın zaten bezlerin kaymama özelliği var tahöinimce sıkı sıkıya tutacaktır deneceğim bagaj pas pası da çok gerekli kauçuk olsa tabiki dediğiniz gibi iyi olur hocam bende yavaş ama emin styl model doğru ilerliyorum şimdi çelik jant cms roomster için çıkrmış sanırım ya da uydurmul 384 modeli nasıl hocam bir fikir verirmisin roomsterin ki ile aynı galiba danışayım dedim sonra çatı rayları olacak inş

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ozerakin;126566
Evet daha önce almadığıma pişman oldum arka pas paslardan çok sorun yaşadım önceki orjinal olmadığı için ama ben bezleri kaldırmayı düşünmüyorum kaymadığı için arkaların kauçuk paspaslarının vidalarını bezlere monte edeceğim bütünlük sağlasın zaten bezlerin kaymama özelliği var tahöinimce sıkı sıkıya tutacaktır deneceğim bagaj pas pası da çok gerekli kauçuk olsa tabiki dediğiniz gibi iyi olur hocam bende yavaş ama emin styl model doğru ilerliyorum şimdi çelik jant cms roomster için çıkrmış sanırım ya da uydurmul 384 modeli nasıl hocam bir fikir verirmisin roomsterin ki ile aynı galiba danışayım dedim sonra çatı rayları olacak inş

Jant için link var mı?

Ben aracımdaki CMS'leri Fabiama almıştım, satarken sökmüştüm, Roomiye kısmet oldu.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kauçuğu güzelmiş..Aslında hep lazım böyle bişey..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özer bey, güle güle kullanın ,hepsi çok güzel olmuş , fileler için 3 parça demiştiniz, resimlerde görünenler ; yan ve ön tarafataki diğer üçüncüsünü takmadınız mı? ayrıca, bagaj havuzu orjinal mi? ayrı ayrı fiyat verebilirmisiniz, teşekkürler,
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abiler octi için kauçuk vidalı krem rengi paspası nerden bulabilirim:(

octavia rally team powered by swwp07

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim beğenileriniz için ben de 3 parça sanıyordum adam bana orda birşey saçmalamadı bende anlamadım yüce oto yu aracaktım baktım kitapçığına 2 parça gösteriyor o da ne ise dedim benim arabasına baktığım arkadaşda 3 parça vardı biri comforlarda kendinden varmış denildi bana serviste ondan yanıldım

fiyatları raflar çift 24 lira
sıkıştırılmış dayanıklı köpük malzeme havuz kauçuk değil orjinal değil bauhausetan30 tl
fileler ile kauçuk pas pas 119 tl fiyatlar bunlar

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür Ederim,
Ben de orjinal paspası geçen haftalarda almıştım, 91 TL den 80 Tl ye indirim yapmışlardı, gerçekten güzel oldu, filelerin fiyatını merak etmiştim. 119 tl ye aldığınıza göre iki file 30 tl gibi bir şeye geliyor, buşet filesini yanlış hatırlamıyorsam 15 tl gibi bir fiyata almıştım. sizin aldıklarınızda mantıklı fiyatlar, ben de en kısa sürede bir takım file almak isterim, rafları ve havuz paspası da almıştım, böylece arka aksesuarları tamamlamış oluruz. Ben de döküntü çok oluyor, araba yıkatırken derli toplu durmaları iyi oluyor. Bir ara yıkamadan sonra resim de paylaşırım.
Güle güle kullanın.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim