škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım yaklaştı, bir kaç soru

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nisan sonu bende bakıma gelsem ne güzel olur ha :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gel gel gel şahkana gel , bi mangal partisi düzenler Serkan ustam , biz sucuk ekmek yerken aşağıda bakımda yapılmış olur...

not: serkan ustam mesajı almıştır...

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 2 gün önce yaptırdım benim ustada 45.000 bakımı yağı metrodan aldım 10-40 castrol 50 lira hava polen yag filitresi değişti 90lira parça + işçilik verdim 50 de yag 140 liraya cıktım doğuşa gitsem min 300 lira öpülürdüm.Senin ekstradan buji değişecek en fazla 200 liraya çıkarsın bence

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: s.alkan;88828
hakan sen ankarada kala kala bizi unuttun herhalde her yer şahkan mı tabi tutucak 300 kankasıya mygökanın servis 300 de tutar 350 de .

Ver bayilik açıvereyim Şaşmaz Oto San. dolaylarında bir tükan :D :D

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orijinal filitreler  karter tapa contası varsa o ring  i  birde  kaliteli  yağ  bitti :D

gerisi  gözle  kontrol  nerde  trak orda  bırak

4-5 senede bir V kayışları varsa trigeri yada işte  öyle şeyler :D
ve şanzıman yağı..

benim  bakım  anlayışım kabaca  bundan  ibaret

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;88843
Haftasonusu yaparsanız haber edin de ben de geleyim. İki lafın belini kırarız, gözünü morartırız, pekmezini akıtırız.

Alıntı yapılan: Real81;88894
gel gel gel şahkana gel , bi mangal partisi düzenler Serkan ustam , biz sucuk ekmek yerken aşağıda bakımda yapılmış olur...

not: serkan ustam mesajı almıştır...

He yaf bir mangal yapak:hanz::hanz::hanz:, iki kontra çekek, iki dip yapalım :hanz::hanz::hanz: servisin sokağına limit giriş yapalım iki :hanz::hanz::hanz::adm::adm::adm::adm:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;88552
Bakım yaklaşıyor benim, Mayıs gibi uyarı verir..Ama ben şimdiden bakıma gireyim diyorum..
5 dk önce benim servise sordum.300 TL civarı tutar dedi.Yutkundum , şapkam uçtu..:knp:

Yağ,yağ filtresi,hava filtresi,bujiler vs değişecek veya kontrol edilecek parçalar var.

Araç 23.000 km'de..

Ne dersiniz Sayın şahkan, ve diğer arkadaşlar..? Gönül ister Şahkan'a git direk bırak, sorma bişey ama yapacak bişey yok yolumuz düşeceğide belli değil....
İlla yetkili servis olsun kazıklanalımda demiyorum.Ama yetkili serviste sağolsun yedek parçada çok indiirm yapıyor.
Parçayı alıp vereceğim, bakımı yapacak çok iyi ustam var..Şirket araçlarını götürüyoruz hep.

Bursa'nın en büyük yedek parça toptancısı müşterimiz, dolayısıyla parçayı uyguna alma dururum olabilir.( piyasada 1200 TL tutan combo parçalarını 700'e aldı arkadaşım)

Yorumlarınız? Fiyat olarak özellikle..

bozkurt yapacaksa bakımını az bile dua et nikahınıda istememişler...:ban:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı wickedMuK.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim bakımda  geldi.Yeni bayiilik açılmış sanırım Düzce'ye Otokur adında.Buradaki bayiilik kapandığı için oraya gideceğiz sanırım.Araba 15000 Km'de konuştuk 270 dediler ama 15 Mayıstan sonra kampanya varmış.220 TL fiyat verdiler normal midir fiyat sizce ?
Şahkan'a ben de babamla gelmek isterdim ama Yol durumu işi bozuyor.Sadece oraya gidip gelmemiz bakım parasını geçiyor :(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wickedMuK.;102826
Bizim bakımda  geldi.Yeni bayiilik açılmış sanırım Düzce'ye Otokur adında.Buradaki bayiilik kapandığı için oraya gideceğiz sanırım.Araba 15000 Km'de konuştuk 270 dediler ama 15 Mayıstan sonra kampanya varmış.220 TL fiyat verdiler normal midir fiyat sizce ?
Şahkan'a ben de babamla gelmek isterdim ama Yol durumu işi bozuyor.Sadece oraya gidip gelmemiz bakım parasını geçiyor :(

Garanti devam etmiyorsa parçaları al şahkandan..Orda güvendiğin bir ustaya parayı ver yaptır..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI