škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster Panaroma 1.2 hakkında

KadiRR · 20 · 10299

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KadiRR;324008
7 litre uygun sayılır. tşkler.. Oğuşlar bayisi ile görüştüm.. Cumartesi bi bakıcam deneme sürüşüde yapıcam. 1.4 TDI'lar var 2. el 2007 2008... onlaramı baksam diyorum bi yandanda sıfır sıfırdır diyorum.. 1.4-1.6 Dizel olsa iyi olurdu veya TSI..

1.2 HTP motor sizi asla üzmez, özenli kullanım zamanında bakım ile hem sarfiyatınız güzel olur hemde sorunsuzluğunuz. 1.2'ler en başarılı VW motorlarından biridir, taş gibidir. Forumu biraz inceleyin 1.2 motor olup mekanik/elektronik sorundan yana neredeyse hiç mesaj göremezsiniz :) 1.2 değeri kağıt üzerinde kalan bir değerdir nerdeyse :)
Sıfır arabada her zaman bir başkadır elbette, ne olursa olsun :) hayırlısı olsun şimdiden :ok:

Çevrimdışı KadiRR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün bayiye gittim.. sürüş yapamadım vakit yoktu. baz yani boş olan 2 adet 2011 varmış ellerinde 27 000 TL dediler ama boş olanıda almak hiç istemiyorum diğerleriyle görüşücem bide..

Çevrimdışı dny_z

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kadir bey fiyatı nerden aldınız. mesaj atarmısınız ben özelden yazdım size.

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
her zaman en dolusu... boş almayın pişman olursunuz

Çevrimdışı KadiRR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Oğuşlar grup'tan aldım.. birisi tamamen boş.. biriside üzerine jant ve sis farı ve camlara film yapılmış ama sıfır araçlar.. fark olarakta 1800 TL dediler.. 28 800 TL yani..