škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sorun var!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımda yeni bir sorun peydah oldu: araç seyir halindeyken dıt dıt dıt diye yüksek bir ses gelip stop edrmiş gibi yapıyor bazen de stop ediyor bakım zamanını gösteren alarm uyarısı veriyor bakım çok az geçti ondan yapıyor olabilir mi bir an önce servise gitmem için ya da başka birşey mi var.
Trafikte sıkıntı yaşatıyor yapmadan önce km göstergesindeki ışığın pır pır yapmasından tekrar aynı hatayı vereceğini anlayabiliyorum yardım ederseniz sevinirim yakıın zamanda servise gidicem zaten ama nedenini merak ediyorum

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sorunun bakımla ilgili yoktur .yağını suyunu kontrol edin isterseniz .ben olsam bir an önce servise giderim  stop etme durumu tehlikeli  yaratabilir sürüş esnasında .serviste aracınız bilgisayara bağlanarak sorun bulunacaktır

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ciddi bir soruna benziyor.Aracınızda LPG'liydi zaten..Hemen servise gitmelisiniz.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakım zamanım geldi benim demiş zaten inşallah sorununuz çözülür :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı s.alkan

• Servis Müdürü
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
%90 yağ müşürü arızası %10 da müşür değişince düzelmiyorsa gösterge tablosu değişiyor.bakım lambası sinyal sesi vermez
---------------1.4 TSI 180 HP-------------------------

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gösterge tablosuda ucuz bir parça değil yav!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;189318
Gösterge tablosuda ucuz bir parça değil yav!

benim arabada garanti içerisinde değişmişti... faturasını 585 tl gibi hatırlıyorum...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Göstergede sıkıntı olacağından değil araba stop ediyor düşük viteslerde stop etmesi can sıkıcı yağ müşüründen olabilir mi stop atmesi stop edeceğinide panel pır pır yapmaya başlayınca anlayabiliyorsun yaptıktan kısa zaman sonra hızlanmadıysan stop etmeye çalışıyor bazen başarıyor bazen dıııııt dıııt diyor abs falan diper lambalar yanıp sönüyor stop etmiyor anlayamadım martın ilk hftası nasipse şahkandayım hem 40bin bakımı hem bu arıza için çok kullanmıyorum zaten polis olulundayım 2 mart okul bitiyor polis oluyoruz maaşla birlikte zamanı gelen bakımları da yaptıralım artık