škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartLink Kampanyası

ELYASA · 122 · 48749

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İphone android tv uygulaması Hakkı'nda bilgi verir misin

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben bu görüntüyü Sony Xperia Z5 ile aktardım. Diğer telefonlarda bunu yapamadım. Digitürk üyeliğim var ve telefonuma Digitürk Dilediğin yerde uygulamasını kurdum Digitürkteki tüm kanalları Xperia üzerinden boleroya aktararak hareket halinde bile izleyebiliyorum.Apple CarPlay'in bir artısını göremedim. Samsung Note 4 ile de sadece Google Maps işe yarıyordu bende Sony telefon aldım birde Sygic Mirrorlink lisans aldım çok memnunum.

Çevrimdışı ooncan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet apple kullanıcıları sakın boşuna para vermesin. Tüm uygulamalar apple ın politikası yüzünden kapalı. Sadece spotify var işe yarayan. Ama gördüğüm kadarıyla android ler ile hiç değilse tv izlemek mümkün. Navigasyonda google maps tek geçerim trafik yoğunluğuna göre harika tahmin yapıyor ve yol alternatifi veriyor. denermisiniz google maps da çalışıyormu ?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bunu hem apple a hem de vag grubuna yazacağım. Enteresan olan Volvo da apple CarPlay reklamı yapıyor araçları öyle satıyor ama tr de bi işe yaramıyor

Çevrimdışı Levo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;559200
Benim telefonum lg g3. Web sayfasında uyumsuz görünüyor. Bu kadar parayı verip kullanamayacaksam hiç bir anlamı yok.
Uyumlu telefon listesinie nereden ulasabiliriz?
Onemli olanin isletim sistemi degil mi? Ayni android (kit kat, 5, marshmallow gibi) varsa telefonun markasi onem arzetmemeli diye dusunuyorum.
Bilgisi olan var mi?

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levo;559931
Uyumlu telefon listesinie nereden ulasabiliriz?
Onemli olanin isletim sistemi degil mi? Ayni android (kit kat, 5, marshmallow gibi) varsa telefonun markasi onem arzetmemeli diye dusunuyorum.
Bilgisi olan var mi?
http://skoda-auto.cm/en/experience/product-features/smartlink

Sayfanın alt kısmında compatible phones linki var, oradan bakabilirsiniz.

Çevrimdışı Levo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;559959
http://skoda-auto.cm/en/experience/product-features/smartlink

Sayfanın alt kısmında compatible phones linki var, oradan bakabilirsiniz.
Tesekkur ederim.
Sasi no ile arattigimda lg g3 uyumlu cikti. Sasi (vin code) ile aramayi deneyin.
Isletim sisteminden ziyade marka ve modele gore uyumlu olmasi garip geldi bana

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levo;559962
Tesekkur ederim.
Sasi no ile arattigimda lg g3 uyumlu cikti. Sasi (vin code) ile aramayi deneyin.
Isletim sisteminden ziyade marka ve modele gore uyumlu olmasi garip geldi bana
Mirrorlink uyumsuz görünüyor ama çalıştırabilen arkadaşlar sanırım android auto yu çalıştırıyorlar. Onunla ilgili de bir bilgi yok.

Çevrimdışı Levo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;559967
Mirrorlink uyumsuz görünüyor ama çalıştırabilen arkadaşlar sanırım android auto yu çalıştırıyorlar. Onunla ilgili de bir bilgi yok.
Hafta ici izmir vosmere ugrayip detaylica ogrenmeyi dusunuyorum. Bilgi alirsam sizi bilgilendiririm.

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Temmuzdan beri bas bas bağırıyordum çek cumh. Alınan kod ile smartlink aktive ediliyor diye.tüm servisler yok öyle birşey adaptör lazım donanım laxım vs çekiyorlardı.

Şimdiki tek sorun apple carplay haritalar desteğimi türkiyede vermiyor.astra sahibi bir arkadaş çözmüş olayı ama nasıl bilemiyoruz.

Bir iphone sahibi olarak koda kasım ayında ulaştım ancak işe yaramauacağı için sipariş vermedim.

Android kullanıcıları için ise şunları söyleyebilirim, google mapsı sevmem ama sygic iyi iş yapıyor.bir arkadaşımız da dt dilediğin yerdeyi çalıştırmış.daha ne olsun.

astradaki video: https://www.youtube.com/watch?v=0YW6hjIygOY

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acaba iPhone'un yükleme ve lokasyon bilgisini yurtdışındaymış gibi ayar yapıp mı aştı bu durumu merak ettim.

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
haftasonu Çakıroğlu'na gittim, Tacettin bey çok ilgilendi sağolsun. Fakat benim telefon (note 5)'te sadece sygic çalıştı, o da hareket edince kapanıyor. ana ekran vs hiçbişey kullanılamıyor. dolayısıyla vazgeçtim. Tacettin Bey sony xperia kullanıyor, onda sorunsuz çalışıyor. yani samsung note 5 kullanıyorsanız hiç boşa zamanınızı ve paranızı harcamayın :(

Çevrimdışı ooncan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
apple carplay gsm operatorunden çözüyor ülkeyi, apple id yi yurt dışı seçince vs yemiyor. Anlaşılır gibi değil harita desteği telefonda olup da araç içinde neden olmaz.

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ooncan;560090
apple carplay gsm operatorunden çözüyor ülkeyi, apple id yi yurt dışı seçince vs yemiyor. Anlaşılır gibi değil harita desteği telefonda olup da araç içinde neden olmaz.

Üstad gsm operatöründen çözseydi yukarda verdiğim linkteki adam istanbulda kullanamazdı.

Apple destek ile chat açtım.yarım saat görüştük.sağolsunlar ücret almadılar yeni versiyon yükselttiğim için.yasal izinler alınmadığı için çalışmıyor türkiyede dedi.bana saçma geldi ama üsteleyemedim.konuşma metnini de kaydetmiştim isteyene yoklayabilirim.şuan için önemli olan videodaki gibi iphoneları çalıştırabilecek bu işten anlayan bir arkadaş bulmak.sonrasında değil 700 1000 lira bile feda olsun. Apple haritalar kadar stabil çalışan bir navigasyon yok.