škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartLink Kampanyası

ELYASA · 122 · 48748

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba az önce telefonuma kampanya mesajı geldi.

SmartLink %30 indirimli olarak alabilirsiniz son gün 19 Şubat şeklinde.

Almayı düşünen arkadaşlara duyurulur...

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, hocam hangi bayiden geldi mesaj veya genel bir mesaj mıdır? Erzurum'da bilgi yok. Paylaşabilir msiniz?

Teşekkürler, bilgi için.

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana da geldi aynı mesaj, %30 indirimli ne kadar oluyor acaba.

Çevrimdışı zmay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben bugün yüce oto ya sordum 525 TL fiyat verdiler.

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana öyle bir mesaj gelmedi. Araba aracım Temmuz çıkışlı 2014 model bolero olduğu için uyumsuz mu smartlink'e?

Çevrimdışı aquaculture1977

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mesaj bana da geldi. Smartlink için bu para değer mi acaba?

Çevrimdışı aquaculture1977

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zmay;559070
ben bugün yüce oto ya sordum 525 TL fiyat verdiler.

Mesaj gelmiş miydi? % 30 indirimli olarak mı 525 TL ?

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;559066
Merhaba, hocam hangi bayiden geldi mesaj veya genel bir mesaj mıdır? Erzurum'da bilgi yok. Paylaşabilir msiniz?

Teşekkürler, bilgi için.

Bana gelen mesajın göndereni SKODA olarak görünüyor distribütör atmıştır herhalde başka bayi filan olsa mesajın sonuna yazarlar biliyorsunuz mesajın altında sadece http://www.skoda.com.tr yazıyor. Bayiniz haberimiz yok diyorsa distribütör ile görüşmesini söyleyin indirimli fiyat zaten sistemde görünecektir.

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim telefonum lg g3. Web sayfasında uyumsuz görünüyor. Bu kadar parayı verip kullanamayacaksam hiç bir anlamı yok.

Çevrimdışı acangir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankarada and oto ve efe oto 683TL + 50TL (kod ücreti) olmak üzere 723TL istiyor. ankaralılar olarak %30 indirimli alma şansımız olmaz mı?

Çevrimdışı zmay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aquaculture1977;559150
Mesaj gelmiş miydi? % 30 indirimli olarak mı 525 TL ?

mesaj gelmedi bana ben özel olarak arayıp sordum. %30 indirimli olarak 525 TL dir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Servis sadece 2015 çıkışlı arabalara smartlink yüklendiğini söyledi. Durum gerçekten böyle mi? Bizim 2014 model arabalara yüklenmez mi bu smartlink?

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acangir;559210
Ankarada and oto ve efe oto 683TL + 50TL (kod ücreti) olmak üzere 723TL istiyor. ankaralılar olarak %30 indirimli alma şansımız olmaz mı?

kod ücreti ne oluyor etkinleştirme ücreti ise o zaman benim 50 lira verip sadece etkinleştirmem gerekmez mi aracım 2015 kasım çıkışlı ve smartlink bende yüklü ama etkinleştirme istiyor

Çevrimdışı ooncan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
daha önceki aracım seat toledo'ydu ve dünya para ödeyerek Alpine carplay sistemi aldım. Gerçekten hayatımdaki en büyük hatalardan biriydi çnkü çok para ödedim.
Sistem araçta telefon kullanmak için güzel, cihazdaki SIRI tuşuna basıyorsunuz ve aramak istediğinizi söylüyorsunuz çok hızlı ve sorunsuz algılıyor. Onun dışında müzik dinleme vs zaten bluetooth bağlantılı bolerolarda var. Carplay de harita yok ne hikmetse telefonda olan apple maps, telefonu araca bağlayınca çalışmıyor Türkiye dahil 4 ülkede sistem kapalı. Yani Apple Carplay açacam diye 500 tl verip yazılım yüklemek bile çok gereksiz. En azından harita gelmeden. Şuan Google Maps yeni trafik güncellemesi ile gerçekten mükemmel çalışıyor en iyi navigasyon bana göre. Android telefonları araca bağlayınca araç ekranında aktif oluyorsa düşünülebilir ama olmuyorsa şuan hiç anlamı yok. 500 tl nin üstüne eklerim orjinal geri görüş kamerası takarım daha iyi

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yüce Auto A.Ş Tolga Şafaklıoğlu dan gelen  komik gerekçe yada gerçek cvp yorum sizlerin
Mustafa Bey Merhaba ,

Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Talebinizle ilgili olarak SmartLink – Aktivasyon Anahtarı  aracın üretim tarihine göre uygulanabilmektedir.
22 .Hafta  / 2015 tarihinden itibaren üretilen araçlarda uygulanabilmektedir.  Aracınıza ait üretim tarihi 08.10.2014 olması sebebiyle uygulanması mümkün olmamaktadır.

Saygılarımla / Best Regards