škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LLumar Cam Filmi (On Numara-5*)

Korhan06 · 132 · 56114

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mrb. Arkadaşlar bugün Beyaz Octavia'ma cam filmi çektirdim. Önler 1 arkalar 2 en arka 1 numara. Ankara Lumar'dan Salih bey işinin ehli ve süper bir iş çıkardı. Fitilleri çıkarıyor endişelenmeyin. Piyasada Çin malı adi filmler istemediğiniz kadar 100 TL ye komple tüm camlara(en ön hariç) çekiyorlarsa da sakın aldanmayın ve kanmayın onlar kesinlikle sahte, yani Amerikan film değil. LLumar'ın fiyatı 350 TL tutuyor. Kredi kartı geçerli. Kazım Karabekir'de Efeler İş Merkezinde faaliyet gösteriyor. Şiddetle tavsiye ederim.
 :)
  Fotoğraflar işte bu linklerde.:)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok doğru bir tercih yapmışsınız. Salih işinin ehlidir. Benim aracıma da 3,5 yıl önce cam filmini kendisi yapmıştı. Bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mrb. Evet keşke tüm forum yazımı okusa da piyasa da cam filmi çekiyorum diyen sahtekarlara para kaptırmasalar. Yazıda belirttiğim gibi LLumar ve 3M dışında orijinal oto cam filmi yok, hepsi de uyduruk Çin, Kore yahut Tayvan malı. Ziebart'ın bile LLumar'a  kendi marka logosunu (ziebart) filme basma şartıyla(fason)  cam filmi ürettirdiğini ve 500-600 TLye uyguladığını duydum. İlgine teşekkürler.

Çevrimdışı alper32

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel olmuş. Ön cam filmi çektirmeyi düşünmediniz mi?
Ayrıca kaput koruma filmi uyguluyorlar mı?

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alper32;514723
Gayet güzel olmuş. Ön cam filmi çektirmeyi düşünmediniz mi?
Ayrıca kaput koruma filmi uyguluyorlar mı?

ön cama bende yaptırmayı düşünüyorum.
Uzun yolda güneş yansımasını önlemesi açısından ve klima performansı açısından faydalı olabilir diye düşünüyorum.

tam emin değilim ama sıfır numara diye birşey var galiba koyuluk tonu olmadan sadece güneşe karşı koruma sağlayan bir film varmı bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Uygulamayı yaptırdığınız yerin adresi telefonu varmı acaba

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
0 numara derken uv filtreli ve hiçbir koyuluk yok. Güneş için uv filtresi etkin.

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;514732
0 numara derken uv filtreli ve hiçbir koyuluk yok. Güneş için uv filtresi etkin.

evet söylediğiniz filmi de ön cama yaptırmayı düşünüyorum.

Galiba fiyatı çok arttıran bir model oluyor.

haftasonu Ankaraya geleceğim bari gelmişken cam filmini aradan çıkartayım.

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
en ön cam 0 numara
ön camlar 2 numara
arka camlar 3 numara
en arka 2 numara düşünüyorum

Arabada bebek olması arka koltukta perde bulunmaması nedeniyle 3 numara düşünüyorum.
bugüne kadar hep 2 numara kullanmış biriyim sizce 3 numara çok mu karanlık olur

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Llumar da numara diye birşey yoktur aslında; filmlerin serileri vardır PP, ATC, AIR vb. gibi. Llumar'ın salt ön cam için filmi ise Air serisidir, rengi maviye çalar, fiyatı da diğer serilere göre kaydedeğer oranda pahalıdır.

Llumar'ın kaput koruma filmi de mevcuttur, mikron kalınlığı oldukça fazladır, dolayısıyla dayanımı yüksektir. Dikkatsiz bir göz kaputta film olduğunu anlayamaz.

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Konuda bahsi geçen ustaya yarın gitmeyi düşünüyorum.

Forumda böyle paylaşımlar olması çok faydalı oluyor. Birde forum olarak indirimler alabilsek ne güzel olurdu :)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
beyaz renge film çok yakışıyor.birde kaliteli olunca laf kalmıyor.güle  güle kullanın.ön cam hariç bende de var.ön cama normal film olsa çok mu  koyu olur
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;514757
beyaz renge film çok yakışıyor.birde kaliteli olunca laf kalmıyor.güle  güle kullanın.ön cam hariç bende de var.ön cama normal film olsa çok mu  koyu olur

Normal film gece görüşte sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle ön cam için Llumar, Solarguard gibi firmaların ön cam için özel ürettikleri filmleri tercih etmek daha iyi olur.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba araç için kople cam film 100-TL diyor usta orjinal 3m diyor.
Orjinalliğini nasıl teyit edebiliriz acaba.

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kaput filmini Efe Skodaya yaptırmıştım. Llumar Ankara Kazım Karabekir/iskitler Efeler İş Merkezinde. Salih ustanın cep numarası : 0 533 616 9095 benim selamımı söylerseniz yardımcı olacaktır. Randevusuz gitmeyin çok yoğunlar.. Unutmadan ön cam fili de yapıyorlar. Fiyatı 250 TL , bu filmleri deneyeyim öne sonra sıra gelecek: Unutmadan işlemelr 3 saat sürüyor.

Koyu olur. Şeffaf film daha iyi forumdan cevaplardan takip edin şeffaf da var lumarda .[/QUOTE]

Foruma yazdım.

Sahtedir o, rulonun içinde barkod var mı bakarsın
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2015, 15:23:03 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Koyu olur. Şeffaf film daha iyi forumdan cevaplardan takip edin şeffaf da var lumarda .