škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia'nın artı ve eksileri

ayaman · 95 · 21940

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014 2.yarısından sonra gelenlerin altı düz direksiyonların.

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yedeksan;512212
anladiğim kadariyla siz aracin olumsuz yönlerinden çok satici memnuniyetinizden dolayi tercih etmemişsiniz.  10,000 tl verip daha az donanima sahip bir jetta ile mutlu olabiliyorsaniz ne mutlu size.

Bu arada benim aracim henüz teslim edilmedi ama benim şimdiden sıkıntılarim başladi ; her gece internete girip octavia resimlerine bakmak bende sıkıntı yaratmaya başladi.

bende aynı şekilde kafayı yemek üzereyim :DDD

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir araba buldum, 2014 elegance ve kmsi az. Ancak hasar kaydı varmış şu şekilde ; "sağ ön çamurluk değişmiş. sağ ön ve arka kapıda da boyalar var." elimde olan 2011 megane hb aracımı versem üzerinede biraz para tabiki. sizce mantıklı bir takas olur mu, yoksa kazalı araç ile hiç böyle işlere girmemeli mi ? Sahibinin yazdığı kadarıyla pert yada ağır hasarlı değilmiş.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siz satarken zor satarsiniz kazali araci.  ustelik sag taraftan ciddi bir kaza gibi geldi bana. sahibinin dedikleri disinda sorun cikabilir. airbag acmasi dahil cok detayli expertiz yaptirin derim. bir de emsallerinden avantajli bir fiyata alin ki degsin.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilen;514157
Bir araba buldum, 2014 elegance ve kmsi az. Ancak hasar kaydı varmış şu şekilde ; "sağ ön çamurluk değişmiş. sağ ön ve arka kapıda da boyalar var." elimde olan 2011 megane hb aracımı versem üzerinede biraz para tabiki. sizce mantıklı bir takas olur mu, yoksa kazalı araç ile hiç böyle işlere girmemeli mi ? Sahibinin yazdığı kadarıyla pert yada ağır hasarlı değilmiş.

Malına güvenen adam,eğer hasarı azsa piyasa fiyatı üzerinden çok afaki indirim yapmaz.VErdiği fiyat bile birşeyler anlatr size.
Elinde kazaya dair fotograf belge yapılan tüm işlemlerin varsa kaydı incelenmeli.
elegance=ugurcnplt