škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Haziran Sonu Gelecek Yeni Oktavi 1.2 TSI 110 BG

Lilan · 112 · 37513

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Klasik doğuş un satış politikası bu.

Ellerinde az stok varmış gibi yapıp araçta sıra var o var bu var diyip hem kıymetli hem de çok tutuluyor imajı yaratmak.

Renk çok önemli değil ve hazırdaki araç istediğiniz donanımları içeriyorsa bence hazır bulmuşken alın.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;511117
Şu da var ki piyasada ayni yilin 110u varken 105lik ikinci elde zor tercih edilir. Satisa cikarsan telefonda ilk soracaklari ruhsatta kac bg yaziyor olur.

İnanan hiçbir zaman araba alırken bu arabanın ikinci eli nasıldır diye bakmam. Benim önceliğim arabanın benim için uygun olması.

Başkasını düşünerek bence araba alınmamalı kendi zevkin kendi beğenin ve ihtiyacın önemli olan.

Not: Eklemek isterim bir noktada yazdığınıza katılıyorum. Canım memleketimde çünkü herkes herşeyden ustasından çok anlıyor.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Lilan;511179
İnanan hiçbir zaman araba alırken bu arabanın ikinci eli nasıldır diye bakmam. Benim önceliğim arabanın benim için uygun olması.

Başkasını düşünerek bence araba alınmamalı kendi zevkin kendi beğenin ve ihtiyacın önemli olan.

Not: Eklemek isterim bir noktada yazdığınıza katılıyorum. Canım memleketimde çünkü herkes herşeyden ustasından çok anlıyor.

Siz de benim gibisiniz o zaman, ikinci el kaygısı yoksa şimdi alın gitsin o zaman. Kur farkı için risk fazla görünüyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
110 almak mantıklı.Sırf 8v-16v mevzusu yüzünden bile arabaların gidişinin ne kadar değiştiğini gördük.Güçlü olan her zaman iyidir:)

Çevrimdışı QuickSilver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 1.2 TSI-DSG ( 110 BG)bekleyenlerdenim. Bakalım başka hangi özellikler eklenecek.  Gerçi hala kararsızım. Bekleyip biraz para biriktirip 1.6 TDI-DSG mi alsam.

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: QuickSilver;511614
Bende 1.2 TSI-DSG ( 110 BG)bekleyenlerdenim. Bakalım başka hangi özellikler eklenecek.  Gerçi hala kararsızım. Bekleyip biraz para biriktirip 1.6 TDI-DSG mi alsam.

ben 110luk sipariş ettim bekliyorum bakalım...ambition donanım aldım,direksiyonda 3 kollu olacakmış sanırım

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lilan;510756
Arkadaşlar Merhaba

2 hafta sonra oktavia 1.2 amb. donanım seviseyinde aracımı tesilm alacağım işallah.

Ancak geçen bayi bana dönüş yaparak bu araçların 110 bg olanının haziran sonu temmuz başı gibi geleceğini söyledi. Beklersem aracı 110 bg olarak alabilirim ancak burada kurdan dolayı aracın fiyatında meydana gelecek fiyat farkları olacak.

5 beygir için 2 ay daha beklemeye gerek varmıdır

ben 110luk sipariş ettim bekliyorum bakalım...ambition donanım aldım,direksiyonda 3 kollu olacakmış sanırım

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2014 3.çeyrekten sonraki tüm octilerde 3 kollu direksiyon var

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia2015;513814
2014 3.çeyrekten sonraki tüm octilerde 3 kollu direksiyon var

ambition'da da mı?

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet hatta Rapit ve Fabialardada var bildiğim kadarıyla

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ambition arabama sis farı park sensörü alüminyum jant ve cam filmi ekletsem bunlar ne kadar tutar acaba?

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia2015;513816
Evet hatta Rapit ve Fabialardada var bildiğim kadarıyla

ambition arabama sis farı park sensörü alüminyum jant ve cam filmi ekletsem bunlar ne kadar tutar acaba?

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia2015;513819
Bilgim yok fiyatlar konusunda

teşekkürler..birisi yardım eder belki :)

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: celalgerceker;513817

Aracı almadan önce Ambition için konuşuyorduk, araç geldikten sonra serviste park sensörünü 500 tlye, 16 inç jantlarıda 1000 tlye takabileceklerini söylemişlerdi. Cam filmlerine 200 lira desek, sis farına 300 desek 2bin lirayı bulur. Ama 500 lira park sensörü için çok fahiş bir rakam, servis kazığı bir nevi, daha uyguna da yaptırılabilir diye düşünüyorum, 4 adet orjinal çelik jantlar + lastikler için 1.000 tl uygun gelmişti bana, ama sonuç olarak optimal almıştık.