škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri görüş kamerası için fikir.

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;646828
Kendim yapacağım montajı, kodlamayı arkadaşların konuda yazdığına göre ayarlamaya çalışacağım. Sökme takma işinde sıkıntı yok da kodlama yapmadım hiç ilk olacak :o

Anladım hocam. Kolay gelsin, umarım montaj işini sıkıntısız bir şekilde halledersiniz.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Istanbulda yaptiran varmi varsa suanki piyasa fiyati ne kadar bilgi verirmisiniz

Çevrimdışı mehmet6166

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;646820
Trabzon'da 100 lira kamera, 50 lira kablolama(montaj, 50 lira da kodlama; toplam 200 liraya yaptırılabilir. Ama ellerindeki kamera modellerini pek beğenmedim. Kendim alacağım bir tane.

Trabzonda hangi oto elektirikçi acaba.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet6166;646978
Trabzonda hangi oto elektirikçi acaba.

Sürmene sanayide bir dükkan. Adını hatırlamıyorum ama gitmeyi düşünürseniz telefon numarasını özelden atarım.
Ellerinde tampona takılan modelden ve kelebek gibi olan modelden vardı. Orijinal gibi görünen plakalık modellerinden yoktu. Siparişle getirtebilir ama. Kameraların fiyatı 80-120 lira arası.
Kodlamayı da bir arka sokağında bir dükkanda yaptırabilirsiniz. Ben kodlamayı yaptırdım; ama kamera bulamadığımız için tekrar kapattırdım.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;647431
Merhaba Samet,

Ne yaptın aldın mı kamerayı, son durum nedir?

Ben gittigidiyordan şunu aldım. Hafta içi muhtemelen elimde olur. Bu hafta sonu arkadaşla montaj işini halledeceğiz.

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/skoda-fabia-2015-geri-gorus-kamerasi-413311254

Yok hanifi almadım henüz bu ay araç kamerası aldım Xiaomi 70mai smart dvr kamera. Geri görüş kamerası bir dahaki aya inşallah :D  Bol fotoğraflı inceleme ve kurulum bekliyoruz senden

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.banggood.com/tr/360-Degree-Bird-View-Panoramic-System-4-Camera-Car-DVR-Recording-Parking-Rear-View-Cam-p-1220425.html?cur_warehouse=CN

Araca yukarıdaki gibi 360 derece park sensörü takılabilir mi?

Biraz uç bir düşünce belki ama yapılır mı diye merak ettim :)
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2019, 08:26:10 Gönderen: hamemo »

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: smtcglr;647436
Yok hanifi almadım henüz bu ay araç kamerası aldım Xiaomi 70mai smart dvr kamera. Geri görüş kamerası bir dahaki aya inşallah :D  Bol fotoğraflı inceleme ve kurulum bekliyoruz senden

Kargoya verilmiş. Bu hafta sonu halledebilirsek inşallah paylaşımları yaparım. Araç kameranda hayırlı olsun. Bende de xiaomi yi var. Orta kısımda bulanıklık oluştu. Garantiden gelmesini bekliyorum

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16036]hanifi[/MENTION] Teşekkürler Hanifi paylaşımları bekliyoruz. Ben monte carlo lip te aldım o da duruyor havalar düzelmedi malesef bi düzelse komple girişecem araca. :D

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;647448
[MENTION=16036]hanifi[/MENTION] Teşekkürler Hanifi paylaşımları bekliyoruz. Ben monte carlo lip te aldım o da duruyor havalar düzelmedi malesef bi düzelse komple girişecem araca. :D

Konya bu aralar hava yönünden iyi maşallah. Yavaş yavaş temizlik ve düzen işlerine başladım havaların iyileşmesiyle.

Kamera ne kadar hızlı geldi diye sevinirken kargoyu açtım baktım ki yanlış gönderi yapmışlar. Farklı bir kamera çıktı kutudan. Hemen geri gönderdim. Bakalım doğru kamera ne zaman gelir.

Normal şartlarda cihaz bağlantı soketleri uymuyor fakat yardımcı olacak arkadaş bu konuda tecrübeli. Kamera düzgünse çalışma ihtimali yüksek.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;647431
Merhaba Samet,

Ne yaptın aldın mı kamerayı, son durum nedir?

Ben gittigidiyordan şunu aldım. Hafta içi muhtemelen elimde olur. Bu hafta sonu arkadaşla montaj işini halledeceğiz.

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/skoda-fabia-2015-geri-gorus-kamerasi-413311254

Sizin araç kaç modeldi hocam? Bende 2016 model var, mesajı görünce büyük hevesle hemen satın alayım dedim ama ilandaki ölçüler uymuyor.

İlanda kamera ölçüleri 48x110 mm olarak belirtilmiş ama 2016 bagaj açma tuşu ölçüleri 35x90 mm. 2015-2016 arasında bu kadar fark var mı?

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;647470
Sizin araç kaç modeldi hocam? Bende 2016 model var, mesajı görünce büyük hevesle hemen satın alayım dedim ama ilandaki ölçüler uymuyor.

İlanda kamera ölçüleri 48x110 mm olarak belirtilmiş ama 2016 bagaj açma tuşu ölçüleri 35x90 mm. 2015-2016 arasında bu kadar fark var mı?

Aracım 2017 model hocam. 2015 ile aynıdır diye herhangi bir ölçme yapmadan doğrudan satın aldım. Böyle bir farkın olacağı daha siz söyleyinceye kadar aklımın ucundan bile geçmemişti doğrusu. Firmaya mesaj yazdım. 2016, 2017 modellere uyar mı ölçü farkı var mı ve herhangi bir geri dönüş aldınız mı diye sordum? Bakalım ne cevap verecekler.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;647471
Aracım 2017 model hocam. 2015 ile aynıdır diye herhangi bir ölçme yapmadan doğrudan satın aldım. Böyle bir farkın olacağı daha siz söyleyinceye kadar aklımın ucundan bile geçmemişti doğrusu. Firmaya mesaj yazdım. 2016, 2017 modellere uyar mı ölçü farkı var mı ve herhangi bir geri dönüş aldınız mı diye sordum? Bakalım ne cevap verecekler.

Ben de mesajınızı görünce bir hevesle satın alıyordum neredeyse. Son anda ölçüler dikkatimi çekti, inip kontrol ettim. Dış kasnak uyumlu değil ama belki yuvaya yerleştirince yerine oturur. Canlı canlı bir denemeniz gerek. Bakalım ne olur.

Bu arada bu model bagaj açma tuşlu, değil mi?

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;647473
Ben de mesajınızı görünce bir hevesle satın alıyordum neredeyse. Son anda ölçüler dikkatimi çekti, inip kontrol ettim. Dış kasnak uyumlu değil ama belki yuvaya yerleştirince yerine oturur. Canlı canlı bir denemeniz gerek. Bakalım ne olur.

Bu arada bu model bagaj açma tuşlu, değil mi?

Bende öğleden sonra ölçüm yapacağım. Uyumsuz olursa da iade ederim. Evet hocam bagaj açma tuşlu model.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;647474
Bende öğleden sonra ölçüm yapacağım. Uyumsuz olursa da iade ederim. Evet hocam bagaj açma tuşlu model.

O zaman sizden haber bekliyorum. Umarım uyumlu olur.