škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tavsiye Ediyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
S.a Arkadaşlar,

Bilenler bilir 2004 elegance sahibiyim. Sizlere bir tavsiyede bulunmak istedim.
Aracımın tavan döşemesi sarkıktı ve üstelik ben birde ona japonla müdahale etmiştim. Tavan rezil olmustu. Bir sürü döşemeci gezdim ve acayip rakamlar aldım ki en ucuzu 250 tl dedi. Ve japonun izlerinin ise belli olacağını söylediler.
Sultanbeyli (İstanbul tabi ki) de bir döşemeci var Doğan Oto Döşeme ustanın adıda Doğan bana onu tavsiye ettiler. Uzak olmasına rağmen gittim ve tanıştım hatta tavanı da yaptırdım. Ustanın karakteri gibi işi çok güzeldi ve üstelik orjinal döşemeyi bana 150 tl ye yaptı. Her türlü döşeme işlerinize tavsiye ederim en azından döşeme işi olanlar bi adamın işini gidip görün bir de fiyat alın derim. Kararı ona göre verir siniz.
Doğan Oto Döşeme 0216  419 00 44
0532 322 85 58

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ayni fiyata umraniye sanayide yaptirdim 1 sene once genelde fiyat bu sekilde 250 tl diyenlere pek bakmayin siz :)

Çevrimdışı dtcagatay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende kapı iç döşemeler ve tavan için 500 tl fiyat aldım. biraz abartılı sanırım

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtcagatay;482393
bende kapı iç döşemeler ve tavan için 500 tl fiyat aldım. biraz abartılı sanırım

Benim dediğim yerle bir görüş istersen

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kadir bey,
Ihlamurkuyu da oturuyorum Ümr. Sanayi ve Bost. Sanayiden aldım o fiyatları ,
hatta şoför koltugunun da ufak bi yırtık var onada ıkı yanak değişelim 350 tl olur dediler.

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benım kı bi tavsiye tabiki kımse yalnıs anlamasın lütfen.... Belkı de sızlerın daha ıyı ustaları bıle vardır. Aynı tavsiyelerı herkesın yapması gerek bence. Mekanık olur kapora olur elektrık olur. Kılıtcı olur vs.
Mesela bana ıyı bır elektrıkcı lazım on sol farın ayar motoru ses yapıyor ve ayar sureklı bozuluyor. Tavsiyelerınızı beklerım.

Çevrimdışı dtcagatay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cyesilyurt;482398
Benim dediğim yerle bir görüş istersen

telefonla bi fiyat bilgisi alayım, en azından piyasayı öğrenmiş olurum. yer bana baya uzak kalıyor. :)

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sevgili cüneyt hocam,
benim octiyi aldığımda sigara dumanı sebebiyle tavan simsiyah durumdaydı ve yer yer sarkmalar mevcuttu. ben de maraş sanayi sitesindeki muhabbetli olduğum bir döşemeciye tavan değişimi yaptırdım. tertemiz ve kokusuz bir tavanım oldu. ayrıca kapılardaki kumaşlarda aynı derecede ağır sigara kokusuna ve yer yer yırtılma ve deformasyona maruz kalmıştı. böylece tüm kapı yüzlerini mat deri kaplattım. artan deriyle de vitese şık bir körük yaptılar. tüm işleme 250 tl ödedim. sağolsunlar aracımı tertemiz yaptılar.
saygılar.