škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

18 yaşında bi erkekle dans edildiği için öldü(rüldü)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.facebook.com/inbox/?ref=mb#/video/video.php?v=87415300171&ref=nf    

ne kadar cahil bi toplum meydan ortasında tekmeleyerek kafasına kaldırım taşı atarak öldürüyorlar kızıı yok böylr bişiii dicek bişi bulamıyorum hayvan falan dicem ama bu varlıklar daha başka bişiyy varlık diyorum sadece uzayda yer kapladıkları için oda
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
resmen taşı kafasına atıp öldürdüler yahu. dünya ne kadar geride, insanlar ne kadar boş kafalı... birde utanmadan kameraye çekiyorlar zevkle. gitti güzelim caanım kızcağız.

orda kendini dindar zanneden şerefsizler, Allah katında bunun hesabını nasıl ödeyecekler, gebermeden acı çeke çeke yanacaklar.

bir insanın hatasında onu ulu orta kafasını taşla ezmeyi mi emrediyor Kitap? yoksa onu eğiterek, konuşarak tatlı sözle yola getirmeyi mi?

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: hakanerdogan;17137
resmen taşı kafasına atıp öldürdüler yahu. dünya ne kadar geride, insanlar ne kadar boş kafalı... birde utanmadan kameraye çekiyorlar zevkle. gitti güzelim caanım kızcağız.

orda kendini dindar zanneden şerefsizler, Allah katında bunun hesabını nasıl ödeyecekler, gebermeden acı çeke çeke yanacaklar.

bir insanın hatasında onu ulu orta kafasını taşla ezmeyi mi emrediyor Kitap? yoksa onu eğiterek, konuşarak tatlı sözle yola getirmeyi mi?

:+1:

Allah belalarını versin.
Ne acıdır ki içimizde de böyle sözde dindarlar mevcut.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
2009 yılındayız ama hale bakın, 2009 yılında daha eğitimli ve ileri görüşlü olacağımız yerde, UTANARAK eğitim şart diyorum!..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı erolfabia1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
rahmetli Türkan Saylan'ı kız çocuklarına eğitim şansı verdiği için, son günlerini yaşıyor olmasına rağmen yerden yere vurmasının sebebide, türkiyeyi böyle görme hayalleriydi yobaz medyanın...
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2009, 20:04:52 Gönderen: erolfabia1 »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: erolfabia1;17148
rahmetli Türkan Saylan'ı  kız çocuklarına eğitim şansı verdiği için boşuna yerden yere vurmadı son günlerinde... yobaz medya...

onu karıştırmayalım o başka bir olayda burdaki durum ne siyasi ne etnik, ne sağ ne sol, ne para ne maneviyat yani hiç bir şey ile karşılaştırılıp ölçülemeyecek derecede insanlık dışı.

==========================================================

burada durum o kadar enteresan ki, insan kendine bir şey yapıyor, günah-sevap bilemem, Allah ile onun arasında, kimseye bir şey yapmıyor, kendi derdi yani, ama bu insan görünümlü ayılar kendilerine girip-çıkan bir şey yokken bu kadar acımasızca bır kızın canını alıyorlar. ''can alma partisi'' verir gibi toplanmışlar.

ya adam gelir anana söver, çeker torpidodan vurursun. ayrı bir olay.

ama burda insanların ne şekilde eğitildiği, nasıl yanlış şeylere beyinlerinin yıkandığı ve insanlıktan çıkarıldıklarına şahit oluyoruz. elalemin bekçisi olmuşlar kendilerine bakmadan.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: erolfabia1;17148
rahmetli Türkan Saylan'ı kız çocuklarına eğitim şansı verdiği için, son günlerini yaşıyor olmasına rağmen yerden yere vurmasının sebebide, türkiyeyi böyle görme hayalleriydi yobaz medyanın...

Okurlarsa anarşist filan çıkarlar abi o yüzden ..
Düşünceleri o yani.
İşlerine gelir mi hiç okuyan kız - erkek ..
Sonrasında da 13 yaşındaki kıza tecavüz ederler.
Müslümanlar ya.
Yukarda ALLAH var..
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunun dindarlıkla filan alakası yok... bunlara insan dahi denmez...:ban::ban:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepsini Allah' a havale ediyorum başka birşeyde söylemiyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...