škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kavuştuk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeaght

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi günlerde kullanın...
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT]2008 Ford Fiesta TD Comfort
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hepinize teşekkür ederim.ALLAH hepinize daha iyisini nasip etsin.
Çok şükür sağ selim evimize geldik.Eskişehir den saat 05.30 çıktık. saat 11.30 gibi evde idik.Turgutlu da da  yarım saat oyalandık.
  Eskişehir çıkışında depoyu fulledim.Hızımıda 90-100 arası sabitledim. bu hızla yakmış olduğum mazot km de 15.5 kuruş.100km yakıt ortalamamda en son 4.4 dü.bana iyi geldi gerçi diğer roomster kullanıcı dostlar nasıl düşünür bilmiyorum :)
  fotolarıda inşaallah aracı temizledikten sonra koyacağım.
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun levent abi Allah güle güle kullanmak nasip etsin hoşgeldin roomsterciler kervanına

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son zamanlarda 3 fabia satılıyorsa 1 roomster satılıyor..Foruma üye olanlardan oran bu şekilde..Bu aralar fabiacılar atakta roomstercılar olarak geride kaldık :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Iyi günlerde, kazasız belasız kullanın, hayırlı ugurlu olsun,

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;135678
Son zamanlarda 3 fabia satılıyorsa 1 roomster satılıyor..Foruma üye olanlardan oran bu şekilde..Bu aralar fabiacılar atakta roomstercılar olarak geride kaldık :D

daha gecen hafta 2 tane romi aldık arkadaşa , gençlik önce fabia alıyor , çoluk çocuk kalabalıklaşınca ( ugur burda ticarete atılınca diye lafa girer ) romi ye transfer oluyor.:bnn:

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;136446
daha gecen hafta 2 tane romi aldık arkadaşa , gençlik önce fabia alıyor , çoluk çocuk kalabalıklaşınca ( ugur burda ticarete atılınca diye lafa girer ) romi ye transfer oluyor.:bnn:

aynen çoluk çocuk olunca insan daha büyük araç arıyor hatta otomobil ile ticari arası bişey :D
 ama hakikatten sürüşü harika bir araç. çok memnunum.özellikle arka koltuk ile ön koltuk diz mesafesi o kadar geniş ki hele birde arka koltuğu arkaya kaydırınca dahada ferah oluyor.  Manisa da da daha önce bir tane rast gelmişti o da 06 plaka
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;136446
Tonerleri, kartuşları, notebookları ben yüklüyom da sank bir de laf çarpıyorsun.:hih::huh::hoh::hah::hh::hhh::bnn:
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: