škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

''Walter De Silva'nın Yeni Oyuncağı ''Passat'' Tanıtım Videosu...''

Can · 34 · 11307

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;150730
Ben nelerle karşılaşıyorum bi bilsen.Mesela dün bi adam caddy bakmaya geldi.Adama sordum manuelmi otomatikmi istiyosunuz.Adam bana manuel istemiyorum düz olsun dedi :++::++: gülermisin ağlarmısın arkadaş.

Supermis yaaa. :++: :++: :++:  :++:
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;150730
İyide doğru demiş bence baban.Gelen adamın bütçesini sormadan etmeden balıklama 60 binlik arabayı satmaya kalkarsa duyacağı lafda o olur yani :) Ben nelerle karşılaşıyorum bi bilsen.Mesela dün bi adam caddy bakmaya geldi.Adama sordum manuelmi otomatikmi istiyosunuz.Adam bana manuel istemiyorum düz olsun dedi :++::++: gülermisin ağlarmısın arkadaş.

Valla bu da süpermiş :D :D

Biz internetten incelemiştik biraz Skoda konusunda fikrimiz vardı. Dizel küçük bi araba bakıyoruz benim tepinebileceğim, haliyle Fabia ilgi odağımız, showrooma girdik, bi sarışın kız anlatıyor Fabia, bunlar şöle vosvogen böle sağlam şöle iyi araçlar, bide arkasına ABS, CD, Airbag tarzı babamın lugatında yeri olmayan kelimeler sarf etmeye başladı. Arkasına babam der:

-Gızım sen bırak şindi bana masal okuma araba aha işte 4 tekerli görüyoz, sen diyele bu gaç guruş yakıyo?

(kız yine aynı surat ifadesinde)

:++: :++: :++:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;150774

Biz internetten incelemiştik biraz Skoda konusunda fikrimiz vardı. Dizel küçük bi araba bakıyoruz benim tepinebileceğim, haliyle Fabia ilgi odağımız, showrooma girdik, bi sarışın kız anlatıyor Fabia, bunlar şöle vosvogen böle sağlam şöle iyi araçlar, bide arkasına ABS, CD, Airbag tarzı babamın lugatında yeri olmayan kelimeler sarf etmeye başladı. Arkasına babam der:

-Gızım sen bırak şindi bana masal okuma araba aha işte 4 tekerli görüyoz, sen diyele bu gaç guruş yakıyo?

hakan abinin komedi özelliğinin kimden geldiği belli oldu:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;150774

Ahuahuauhah :++::++::++::++::++::++::++::++:
-------------------------------------------------