škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

''Walter De Silva'nın Yeni Oyuncağı ''Passat'' Tanıtım Videosu...''

Can · 34 · 11306

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
avrupada deli gibi golf satıyorlar araç bulmak sıkıtnı. seatta bile bazı motor seçenekleri nerdeyse yok gibi

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;150392
Bu arada arkadaşlar belki inanamayacaksınız ama 2011 klimasız golf var bizde.Görünce şok oldum :D
yanlışlıkla gelmiştir.
kuzey avrupa yada rusyaya giden grup karışmıştır.
fiyatı naısl peki klima ne kadar fark edecek aynı donanıma göre?

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;150401
Fiyat Listesi;

http://binekarac.vw.com.tr/#/binek/fiyat_listesi/passat

abaavvv belli olmuşmu fiyatlar :) Yarın bide cumartesi bizim ora ana baba gününe döner artık :D

Alıntı yapılan: fmaka;150419
yanlışlıkla gelmiştir.
kuzey avrupa yada rusyaya giden grup karışmıştır.
fiyatı naısl peki klima ne kadar fark edecek aynı donanıma göre?

satılık değiller zaten, şirket aracı olarak kullanılıyorlar.Yani arabaya bakıyosunuz.Araç comfortline donanımlı nubuk koltuklar falan var fulle yakın bir araç ama klima yok.Klima butonlarının yerinde havalandırma butonları va sadece.Çok garip duruyor gerçekten
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada eski kasa passatla aynı fiyata satışa sunulmuş.Hatta 1.4 TSI highline DSG eski kasada 75000 yeni kasada 73000 ;) valla yarın için korkuyorum kavga falan çıkacak diye :D Bu fiyatlarla bu araçlar yok satar demedi demeyin.Eğer müşteri çok olursa bende satabilirim belki passat :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
donanım listesinde hafif kırpılmalar var gibi ama çok kafaya takılacak kadar değil kabaca baktığım kadarı ile

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Trendline boş oğlu boş olmuş.
B6 kasa ilk geldiğinde Trendline aynı şekildeydi,ama sonradan donanım arttı,buda öyle olur sanırım.

Benim gözüme çarpan Comfortlineda mercekli far,ledli stoplar gibi donanımların bulunmaması.Ayrıca Highlineda elektrikli perde kalkmış:)

Motorların tümü Blue Motion olmuş:ok:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yanlız performans ve tüketimlerde ciddi iyileştirmeler var. tabi bizim insanımız araba sürmeyi kontağa çevirip taktım vitesi beşe çıktım e 5 e diye süreceği için pek anlaşılmaz onlar :D

Çevrimdışı roomster.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;150444
yanlız performans ve tüketimlerde ciddi iyileştirmeler var. tabi bizim insanımız araba sürmeyi kontağa çevirip taktım vitesi beşe çıktım e 5 e diye süreceği için pek anlaşılmaz onlar :D

10 numara açıklama....:++:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatlara kabaca baktım iyi gibi donanımlar ise çok kötü olmuş hele trendline Can'ın dediği gibi boş oğlu boş olmuş..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Variant Comfortline güzel, 6.5 inç ekranlı zamazingo, 6 CD alan zımbırtı, ESP, tavan rayı, çif bölgeli tam otomatik erkondeyşın, 30-40 hava yastığı falan standart, 1.6 dizeli 62 kağıt ki iyi bence. Sırf gitme fonksiyonu olan at arabası dizel fabya olmuş 35 milyar yani...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
verelim sana bi variant o zaman hakanım :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;150596
verelim sana bi variant o zaman hakanım :D

Bak aklıma ne getirdin :++::++:

Şöförlüğe yeni adım atacak olmanın heyecanı içersindeydim, araba bakıyoruz pederle (o ödiyecek ya :D) Son durağımız olacağını hiç tahmin etmediğim Skoda Ata'ya geldik, benim aklım az evvel çıktığımız Honda Efe'deki japonlarda...

Arabalara bakıyoruz, satış görevlisi geldi, o zamanların 1.9 TDI Superb'inin bi modelini gösterdi, beyefendi size bundan verelim dedi, babam der arkasına;

-Gaç para bu?

-60 milyar efendim.

-Tamam, ben bizim oğlana şu Fabiadan 30 milyara bi tane sardırdımdı şu sarışın gıza, gel onu iptal et, ben sana 30 veriyim, bi 30'da sen ver, alalım, vergi+mazot benden :lol: :lol: :lol:

-(sinir olmuş-ne çeşit insanlarla uğraşıyorum yüz ifadesindeki satış danışmanı :D)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyide doğru demiş bence baban.Gelen adamın bütçesini sormadan etmeden balıklama 60 binlik arabayı satmaya kalkarsa duyacağı lafda o olur yani :) Ben nelerle karşılaşıyorum bi bilsen.Mesela dün bi adam caddy bakmaya geldi.Adama sordum manuelmi otomatikmi istiyosunuz.Adam bana manuel istemiyorum düz olsun dedi :++::++: gülermisin ağlarmısın arkadaş.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;150730
İyide doğru demiş bence baban.Gelen adamın bütçesini sormadan etmeden balıklama 60 binlik arabayı satmaya kalkarsa duyacağı lafda o olur yani :) Ben nelerle karşılaşıyorum bi bilsen.Mesela dün bi adam caddy bakmaya geldi.Adama sordum manuelmi otomatikmi istiyosunuz.Adam bana manuel istemiyorum düz olsun dedi :++::++: gülermisin ağlarmısın arkadaş.

valla karnıma ağrılar girdi:++::++::++::++::++::++::++: