škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30 bin bakım ücreti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gazeteci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Bugün 30 bin bakım için servise gittim. Ücret olarak 960 lira ücret istediler... 30 bin bakımı yaptıranlar var mı? Bu ücret sizce normal mi?

Çevrimdışı jack_ass

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benden'de 20.000 KM bakımı için o fiyatı istediler, Geçen sene yıllık bakımı 470 TL'ye yaptırmıştım, Fiyatlar çok yükselmiş.

Çevrimdışı chemenche

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugun servisle konustum. 30.000 bakımı icin aynı fiyat verildi. Su anda kampanya olmadıgını ve ne zaman baslayacagını da bilmediklerini soylediler.
Standart filtreler ve buji de degisecekmis.
Saygılar.

Çevrimdışı gazeteci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
4 buji fiyatı bu kadar çıkarmaması gerek kampanya bile olsa 800 liradan aşağı olmaz. Ne yapsak bilemedim şimdi...

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Özel serviste bu hafta 280 tl ye yaptırdım. (2014-tdi)

Çevrimdışı Sutlage

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hafta sonu başka bir iş için SKODA Çakıroğlu na uğradım. Aynı fiyatı ben de aldım. Kısmet ise temmuz 8 e randevu da aldım. Ancak fiyatlara gelecek olursak tek kelime ile soygun. 1 lt. cam suyu için bile 10 tl istiyorlar. Servise gitmesen de DSG ayrı soru işareti. Ne zaman elimizde kalır bilemiyorum.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yaklaşık 3 ay önce 770 tl civarına yaptırdım. Bence biraz pazarlık yapın hepsi listeden aynı fiyatı veriyorlar ama pazarlıklarda daha farklı fiyatlar çıkabiliyor. Ayrıca 10 tl yazdıkları cam suyu bildiğin şebeke suyu. Hiçbiri cam suyu koymaz.

Çevrimdışı Hector28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dün bende ordudaki yetkili servisi aradım 950 lira fiyat çekti. işini iyi yapan özel servisi de arayıp fiyat aldım 400 tl  dedi. aracım 2015 1.6 tdi mauel vites . garanti aralık ayında doluyor. 30.000 bakımına da yaklaşık 3 ay sonra giderim gibime geliyor. sizce ne yapmalıyım arkadaşlar?

Çevrimdışı Octablue

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dün 75000 bakımına götürdüm Erya ya 750 tl çektiler bide fren hidroliği değişti 830 tl toplamda para verdik

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hector28;617905
dün bende ordudaki yetkili servisi aradım 950 lira fiyat çekti. işini iyi yapan özel servisi de arayıp fiyat aldım 400 tl  dedi. aracım 2015 1.6 tdi mauel vites . garanti aralık ayında doluyor. 30.000 bakımına da yaklaşık 3 ay sonra giderim gibime geliyor. sizce ne yapmalıyım arkadaşlar?

İyi niyet sadece dsg için geçerli değil . Arızalanan klima , far gibi parçalarıda iyi niyetten yaptıranlar var (parça ücreti ödemeyip işçilik ödeyerek ) . Yerinizde olsam 1 kere daha serviste yaptırırdım .
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2017, 13:48:18 Gönderen: mojaverock »

Çevrimdışı Listeriatros

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;617915
İyi niyet sadece dsg için geçerli değil . Arızalanan klima , far gibi parçalarıda iyi niyetten yaptıranlar var (parça ücreti demeyip işçilik ödeyerek ) . Yerinizde olsam 1 kere daha serviste yaptırırdım .

Aynı fikirdeyim. Servis bakım fiyatları cidden çok abartı durumda. Ama arızalanan parçaların fiyatları daha da can yakıcı. İyi niyeti göz ardı etmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an %15 yaz bakım kampanyası yapmışlar.

Çevrimdışı chemenche

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün tekrar aradım sordum, 960 TL fiyat kampanya ile 815 TL olarak değişmiş.
Herkese iyi günler

Çevrimdışı gazeteci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Bugün aracı teslim ettim servise 30 bakımı için 815 liraya düşmüş. %15 kampanya gelmiş. Bu arada sol arka reflektör kırıldı. Ben 15-20 lira anca tutar diye düşündüm ama 50 lira istedi servis.

Çevrimdışı callofduty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
banada 900 civarı dediler.özel serviste 270 tl ye yaptırdım.standart garanti yine devam ediyor ancak iyi niyet garantisi bitiyor.815 tl daha önce cıkmış olsa bende yetkili servise giderdim.