škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero "Telefon şu anda hizmet dışı"

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Sabah aracı çalıştırdığımda telefola bluetooth bağlantısının olmadığını fark ettim. Telefondan kaynaklı olabilir düşüncesiyle telefonu kapatıp açtım fakat durum değişmedi. Daha sonra durunca aracı kapatıp kontağı çıkar-tak durum değişmedi. Bolero üzerindeki "phone" tuşuna bastığımda menü de gelmiyor. Telefonla ilgili ne yapmak istesem "Telefon şu anda hizmet dışı" şeklinde bir mesaj görüyorum. Başına gelen veya servise gitmeden çözümünü bilen biri var mı acaba?

Bu arada araç 2015 Model Octavia 1.6 TDI Style.

Çevrimdışı iselcenli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı olay benimde başıma geldi. Sizin yaptığınız şeylerin aynısı yaptım olmadı. Ertesi günü servise gitmek için arabaya bindiğimde kendi kendine düzeldi. Üzerinden biraz zaman geçince sizinde düzeleceğini düşünüyorum

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iselcenli;611811
Aynı olay benimde başıma geldi. Sizin yaptığınız şeylerin aynısı yaptım olmadı. Ertesi günü servise gitmek için arabaya bindiğimde kendi kendine düzeldi. Üzerinden biraz zaman geçince sizinde düzeleceğini düşünüyorum

Deneyelim bi, ancak bluetooth modül ile ilgili bir sorun varsa hazır garanti varken hallolsun :).

Çevrimdışı iselcenli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;611814
Deneyelim bi, ancak bluetooth modül ile ilgili bir sorun varsa hazır garanti varken hallolsun :).
Düzelmezse gidersiniz servise çözerler sorunu. Geçmiş olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Görüşmek üzere..

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iselcenli;611818
Düzelmezse gidersiniz servise çözerler sorunu. Geçmiş olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Görüşmek üzere..

Teşekkür ederim. Sorun çözülmüş. Tekrar bağlantı kuruldu. Görüşmek üzere, ben de herkese kazasız, belasız sürüşler dilerim. :gut:

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı olay dün yetkili serviste 15.000 km bakımını yaptırdıktan sonra başıma geldi. Yetkili arkadaşlara geri götürdüm bolero ekranın güncellemesi yapılmamış denildi yapıldıktan sonra düzeldi.

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benzer sorun Bolero'ma son yazılım yüklendikten sonra oluşmaya başladı. Bluetooth üzerinde görüşme yaptıktan sonra radyodan ses alamadık hiçbir şekilde.

En sonunda reset yapıp düzeltebildik. Kapatıp uzun süre beklemenize gerek yok. Güç düğmesini sistem yeniden başlayana kadar basılı tutmak suretiyle resetleyebilirsiniz.