škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb lll krom cam çervesi

Alegat · 74 · 15900

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Az önce gelen maili aynen paylaşıyorum.

Daha önceki konuşmamızda ürünümüzün kalıp aşamasında olduğunu ifade etmiştik. Piyasada satışa sunulan krom ürün ve ürüne belirlenen fiyat ile ilgili bilgimiz bulunmaktadır. Çeşitli sebeplerden ötürü seri üretime geçmemizde gecikme söz konusudur. Ürün üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir, bayramdan sonraki bir ay içerisinde 500 TL gibi bir rakamla piyasaya sunacağımızı ümit ediyoruz. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

sdizayndan aldığım cevap budur.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ofe7;622656
Az önce gelen maili aynen paylaşıyorum.

Daha önceki konuşmamızda ürünümüzün kalıp aşamasında olduğunu ifade etmiştik. Piyasada satışa sunulan krom ürün ve ürüne belirlenen fiyat ile ilgili bilgimiz bulunmaktadır. Çeşitli sebeplerden ötürü seri üretime geçmemizde gecikme söz konusudur. Ürün üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir, bayramdan sonraki bir ay içerisinde 500 TL gibi bir rakamla piyasaya sunacağımızı ümit ediyoruz. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

sdizayndan aldığım cevap budur.

500 de çok para bence

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir tık daha aşağı olsaydı fiyat güzel olabilirdi. Belki forumca toplu alış olursa uygun fiyat yapabilirler.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
300 liraya verirlerse forum olarak en az 50 tane alalım.Yok derlerse bir yıl daha bekler de 300 e alırız.Dertleri ne anlamadım ki 300-350 gibi rakamlar makul denilecek rakamlardır

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alegat;620907
Biz buradaki bir kaç arkadaşımızla S Dizayn arayarak üretim bantlarına almalarını sağlamış olduk zorda olsa, servis fiyatları sanki aman bu iş bize gelmesin der gibi kaldıki titizkrom aksesuar denen firmadaki rakam bile cam çıtası için gerçekten yüksek bende bu kadar zaman bekledim S Dizaynın üretimini beklemeye devam edeceğim.Arada sırada telefonla arayıp soruyorum nedir durumunuz diye o kadar sonra bekkemeye devam :)

titize sordum sdizayna da biz veriyoruz diyor.hangisi yalan söylüyor

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;622780
titize sordum sdizayna da biz veriyoruz diyor.hangisi yalan söylüyor

Bu konu ile bi başlık açalım kesin alacak kişileri belirleyelim ben titizle konusurum rakamı 400 lere kadar çekebiliriz gibime geliyor.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben öyle indirim yapacaklarmış sinyalini almadım.Siz diyorsanız ki hallederim ilk ben yazdırırım ismimi.Dikkatimi çeken bir şey de 12 parça oluşu.orjinali bukadar parça değil bence

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;622785
ben öyle indirim yapacaklarmış sinyalini almadım.Siz diyorsanız ki hallederim ilk ben yazdırırım ismimi.Dikkatimi çeken bir şey de 12 parça oluşu.orjinali bukadar parça değil bence

Bence açıklamada hata var. İşaretli yerler 10 parça olduğunu gösteriyor.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben sordum 12 parça imiş.8 parça alt. 4 parça üst

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sdizayna titizkrom verse nasıl 500 liraya çıkartabilirler ki? O halde ya yalan söylüyorlar ya da çok büyük kar ediyorlar ki fiyat bu kadar fark edebiliyor. Titizkromun söylediği pek inandırıcı gelmedi bana.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ofe7;622789
Sdizayna titizkrom verse nasıl 500 liraya çıkartabilirler ki? O halde ya yalan söylüyorlar ya da çok büyük kar ediyorlar ki fiyat bu kadar fark edebiliyor. Titizkromun söylediği pek inandırıcı gelmedi bana.

https://i.hizliresim.com/ZE83do.jpg

demekki toptan 300 liraya sdizayn alabiliyor ki vatandaşa 500 den verecek.
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2017, 18:13:41 Gönderen: Fikret_55 »

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;622788
ben sordum 12 parça imiş.8 parça alt. 4 parça üst

Bu titizkromun görseli amq

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;622792
https://i.hizliresim.com/VMk95P.jpg

Demekki görselleri kendilerine ait değil kıllandım şiödi

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
düzgün resim çekecek olsalar zaten parçaların birleşim yeri bile belli olur.okadar dikkat ettim net değil