škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hiz sabitleyici hk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokhanercan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar

2017 model 1.2 TSI Ambition aracım var ve ortalama 2 ayda bir uzun yol yapmaktayım. Bildiğiniz üzere bu araçlarda hız sabitleme yok ve serviste 1300 TL civarı bir fiyatı var. Sizce taktırmak mantıklı mıdır ?

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokhanercan;639781
Merhabalar arkadaşlar

2017 model 1.2 TSI Ambition aracım var ve ortalama 2 ayda bir uzun yol yapmaktayım. Bildiğiniz üzere bu araçlarda hız sabitleme yok ve serviste 1300 TL civarı bir fiyatı var. Sizce taktırmak mantıklı mıdır ?

1300 TL'ye takıyorlarsa hiç durmayın, döviz artışından sonra çok daha yüksek fiyat alanlar var forumda. Ben iki yıl önce 1000 TL'ye taktırdım ve uzun yolda çok rahat ettim.

Çevrimdışı Birecik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de 2017 model octavia var.hiz sabitleyici taktirmak icin adanaya servise gittim son dakika direksiyon sarmalinin da degismesini soylediler kol+iscilik 1200 idi. Sarmal da 1600 dediler o yuzden taktiramadim.taktiran arkadaslar bilgi veririse sevinirim

Çevrimdışı Birecik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;639806
1300 TL'ye takıyorlarsa hiç durmayın, döviz artışından sonra çok daha yüksek fiyat alanlar var forumda. Ben iki yıl önce 1000 TL'ye taktırdım ve uzun yolda çok rahat ettim.

Hocam sizin araciniz da 2017 octavia 1.2 ambation paketmiydi

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birecik;639846
Hocam sizin araciniz da 2017 octavia 1.2 ambation paketmiydi

2013 ambition 1.2 TSI

Çevrimdışı Birecik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sanliymissiniz ben taktirmak istedigimde sarmalin degismesi gerekiyor dediler.o da 2800 tl mal olunca vazgecmek zorunda kaldim

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gittiğiniz yol genelde düz ise sıkıntı yok ama inişi çıkışı yoğun ise devri ayarlamak için sürekli vitesi değişiyorsunuz. Otomatik viteste ise kendi otomatik vitesi yükseltip indiriyor ve ayarlıyor. Onlarda da standard olarak var zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Okan.e

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;639915
Gittiğiniz yol genelde düz ise sıkıntı yok ama inişi çıkışı yoğun ise devri ayarlamak için sürekli vitesi değişiyorsunuz. Otomatik viteste ise kendi otomatik vitesi yükseltip indiriyor ve ayarlıyor. Onlarda da standard olarak var zaten.

Hocam bende de 1.2 tsi var, eski sahibi serviste taktırmış hızı 110'da sabitliyorum yokuş felan çıkarken hiç devir düşmüyor kendisi ayarlıyor 6. viteste devam ediyorum. Sadece önünde yavaş araç olunca mecbur frene basıp vites düşürüyoruz.

Çevrimdışı ragyu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokhanercan;639781
Merhabalar arkadaşlar

Servis mi verdi bu fiyatı?
Bana 3.000₺ demişlerdi.

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
"Direksiyon sökülünce altta bakılan ürün Valeo ise şanslısınız. Fakat Kosta marka çıkarsa asla takılmaz, takılsa bile yazılımsal olarak aktif edilemez" dedi servis uzun araştırmalar ve denemeler sonrasında...

Çevrimdışı Sutlage

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
çok büyük rahatlık. kesinlikle yaptırın derim. iyice alıştığınızda tadından yenmiyor.

Çevrimdışı ufukdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba
Guncel fiyat bilgisi var mi arkadaslar?

Çevrimdışı Sutlage

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
senede en az iki sefer istanbul dan memleketim giresun a giderim. %90 cc kullanırım. benim için bir arabada olmazsa olmaz özelliklerden biridir. imkanınız var ise taktırın gerçekten büyük kolaylık.