škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Detailing Garage Bulusma Fotograflari

Ziyaretçi · 93 · 38114

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok hoş bi buluşma olmuş gerçekten.Mangal ve detailing bir arada.Gerçi ben gelseydim açık söyleyeyim mangal için gelirdim diğerinden anlamıyorum çünkü :D Emeği geçen herkeze teşekkürler.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dün hayatımda gördüğüm en temiz 2.el araçları orda gördüm yalnız Hakan ın aracı hariç:)arazi aracı gibi maaşallah...

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne ikinci eli la, izimkiler sıfır. 2 hafta önce araca bakım yaptım ertesi gün işe gittim otoparkta görenler hayırlı osun diyo :)
Valla km'sini ayarlasak sıfır diye satarız.
Abdullah senin araçta iyiydi ama camlara girişen lazım. (makinayla...)
Birde Abdullah'ın AG Car Glass Polish'in kokusuyla ilgili problemleri var. :kork2:Buna çare bulmak lazım.:haha:
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2010, 19:14:51 Gönderen: Suleyman »

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;158444
Ne ikinci eli la, izimkiler sıfır. 2 hafta önce araca bakım yaptım ertesi gün işe gittim otoparkta görenler hayırlı osun diyo :)
Valla km'sini ayarlasak sıfır diye satarız.
Abdullah senin araçta iyiydi ama camlara girişen lazım. (makinayla...)
Birde Abdullah'ın AG Car Glass Polish'in kokusuyla ilgili problemleri var. :kork2:Buna çare bulmak lazım.:haha:
öyle abi aracın sıfır gibi maaşallah nazar değmesin:)Süleyman abi aracı parkettiğim yer sitenin bahçesinin kenarı o yüzden çimler sulanırken kuyu suyu geliyor camdaki kireçler o yüzden sen söyleyince kafama takıldı en yakın zamanda camları halletmem lazım çözümüde buldum maske takacağım:++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efsanea_06;158443
dün hayatımda gördüğüm en temiz 2.el araçları orda gördüm yalnız Hakan ın aracı hariç:)arazi aracı gibi maaşallah...

Kaç binde senin araban :D

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;158339
angarada 01 yakışır...
güzel organizasyon olmuş elinize emeğinize sağlık.
la hakan seni elinde sigarayla görünce çok pis sövesim geldi..olm bana diyordun içme hacı şu zıkkımı diye şimdi her fotoda sigara.hadi içtin bari parlement filtrelisini iç:D

sen esas benim çektiğim bir poz var onu görsen kafayı yersin... resimleri Emre' ye verdim o yükleyecekti,(TAM BİR TAKSİCİ ....)

Ama bu paylaşım buluşmalarda olmadığı için belkide göremiyordur.
o nedenle yükleme yapamamıştır..
 ben de daha yeni fark ettim, hep buluşmalarda aradım,,,,yok diye üzülüyordum,,,
Buradan herkese teşekkürler,,,
Öncelikle mekanını bize ayırıp, işinden gücünden olan Mert ve Emre kardeşlerim,,, herikisininde çok genç olmalarına rağmen girişimci ruhlarına ve oturmuş kişiliklerine hayran kaldım yolları açık olsunnnn...

İrfan hocam dan rica ediyoruz,, buluşmlara alabilirse seviniriz...
buluşmayı daha çok kişi izlemiş olur...
Hepinize iyi bayramlar...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Tabi Mert kardeşimiz hakkını helal etsin kendisi dükkanı açtı buyrun sizin dedi adına yaraşır mertçe, Allah razı olsun.

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;158533
Tabi Mert kardeşimiz hakkını helal etsin kendisi dükkanı açtı buyrun sizin dedi adına yaraşır mertçe, Allah razı olsun.

Her ne kadar buluşmaya katılmasam da süreci başından beri takip ettim. Kesinlikle çok doğru söylüyorsun, bu şekilde bir yer olmasa buluşma da çok zor olur zaten. Ben de bir SkodaForum üyesi olarak Mert Bey'e teşekkür etmek istiyorum.
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;158507
Kaç binde senin araban :D
km 84 binlerde şaka bir yana senin araçta yıkanınca çok gösterişli oldu ama:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efsanea_06;158570
km 84 binlerde şaka bir yana senin araçta yıkanınca çok gösterişli oldu ama:)

Benim 67.000'de naaaaaaaaabeeeeeeerrrrrr, herkese benden çay Abdullah'a yok :++::++::++::++:

Çevrimdışı kevepsi

• Çekirge
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
katılımlı güzel bir buluşma olmuş :) daha nicelerine ve darısı diğer güzel şehirlerimize :ok:
Teori ayrııııı, pratik ayrııııı... :kyf:

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;158571
Benim 67.000'de naaaaaaaaabeeeeeeerrrrrr, herkese benden çay Abdullah'a yok :++::++::++::++:
canın sağolsun Hakan:++:

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir buluşma oldu. Mayham-Emre'ye bana ulaşım sponsoru olduğu için :) şehirdışından bizler için kalkıp gelen Süleyman Abi'ye hem geldiği için hem gazozlar için hem de muhabbet için teşekkür ediyorum. Ayrıca en büyük teşekkür tabi ki Mert için. Hakikaten çok temiz ve çok eli açık,paylaşımcı bir insan. Bize bu imkanı sunması hakikaten büyük nimet. Yarı detailing yarı muhabbet buluşması oldu. Ama güzel oldu :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yav ne gazozmuş, aklım kaldı. Bilgi, foto, marka var mı?  :D

Yerel gazozlara bayılırım. Mesela Bodrum Gazozu vardır, mandalinli, bayılırım, yazları alırım o civardayken  :)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
niğde gazozu abi.hemde hakikisi.adanada fahiş fiyattan satıyorlar o derece 250 ml gazoz parasına 2,5 lt sensun alırsın...:D