škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2009 tuning fuarı buluşması...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;9282
Cok iyi yapmıssınız. Gokart filan tam benlikmiş ama, şehirdısında oldugum için malesef aranızda bulunamadım.

bi dahakine planlı buluşuruz... telafi ederiz...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
:ok:çok güzel fotolar.Güzel dostluk.Emeği geçen herkese teşekkürler.:clap:

Yav o nasıl börek yemek öyle:haha:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;9281
fazla vaktimiz olmadığı için ufak bi gezi yapabildik, bizi kırmayıp DÜZCEden gelen arkadaşlara teşekkür ederiz. Murat Ergin ve 2 misafiride gelmişti ama fuar alanında birbirimizi kaybettik....

daha ne fotolar var ama siteyi erişim yasaklanır diye yükleyemiyoz:D
onları (+35) bölümü açıp öyle koymak lazım...:kiki:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;9286
:ok:çok güzel fotolar.Güzel dostluk.Emeği geçen herkese teşekkürler.:clap:

Yav o nasıl börek yemek öyle:haha:
aanayan aanadı ömeriim mesaj yerne gitti...:D

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;9287
onları (+35) bölümü açıp öyle koymak lazım...:kiki:

niye...? sadece uğur abiyle senmi bakacan...:kiki::++::++::++:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Murat ERGİN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.avantajbilgisayar.com
Alıntı yapılan: Real81;9281
fazla vaktimiz olmadığı için ufak bi gezi yapabildik, bizi kırmayıp DÜZCEden gelen arkadaşlara teşekkür ederiz. Murat Ergin ve 2 misafiride gelmişti ama fuar alanında birbirimizi kaybettik....

daha ne fotolar var ama siteyi erişim yasaklanır diye yükleyemiyoz:D

Teşekkürler ahmet abi seni görmek bile yetti bana çok güzel vakit geçirdik eniştem ve yeğenimde onlar adınada sağol ayrı düşsekte aynı çatı altında aynı havayı daha doğrusu egsozları soluduk.Burada ilkkez tanıştığım sct ailesi üyelerinede memnun olduğumu belirtirim....

Ve son olarak ahmet abi resim telefonumda anladın sen.Sen nedersen o silde silim ekle de eklim ama müthiş çıkmışsın arşive koydum saygılar...

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayağınıza sağlık, iyiki aradınız beni de, keşke vaktiniz olsaydı da daha fazla vakit geçirebilseydik, yarışda çok zevkli geçti, yağmur çiselemeye başlayınca dedim içimden çok gülecez diye :D Amma yanladık ha :D

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat ERGİN;9290
Teşekkürler ahmet abi seni görmek bile yetti bana çok güzel vakit geçirdik eniştem ve yeğenimde onlar adınada sağol ayrı düşsekte aynı çatı altında aynı havayı daha doğrusu egsozları soluduk.Burada ilkkez tanıştığım sct ailesi üyelerinede memnun olduğumu belirtirim....

Ve son olarak ahmet abi resim telefonumda anladın sen.Sen nedersen o silde silim ekle de eklim ama müthiş çıkmışsın arşive koydum saygılar...
muratıım sende sağol keşke yeğenin ortamdan rahatsız olmasaydıda beraber takılsaydık. sen o resimleri silme siteye koy nasıl olsa diğerleri bizde...:D
Alıntı yapılan: 06navy;9293
Ayağınıza sağlık, iyiki aradınız beni de, keşke vaktiniz olsaydı da daha fazla vakit geçirebilseydik, yarışda çok zevkli geçti, yağmur çiselemeye başlayınca dedim içimden çok gülecez diye :D Amma yanladık ha :D
yusufuum herşey için teşekkürler. benim içinde sizin yanlamalarınız pardon spinlerini eğlenceliydi...:kiki::kiki::kiki:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siz dua edin benim bilek sakattı...:hih: bi piste giremedimki yaw... yan yan..:++::++:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;9296
siz dua edin benim bilek sakattı...:hih: bi piste giremedimki yaw... yan yan..:++::++:

Yağmur yağınca çarpışan arabalara döndü bizim yarış. Ama zevkli oldu valla ilk fırsatta tekrar düzenleyelim, Gökhan'da gelir yakalayabilirseniz sıkıştırırsınız :acl:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;9318
Yağmur yağınca çarpışan arabalara döndü bizim yarış. Ama zevkli oldu valla ilk fırsatta tekrar düzenleyelim, Gökhan'da gelir yakalayabilirseniz sıkıştırırsınız :acl:

gözlerim hep gökhanı aradı... dün gündüz konuştuğumuzda gelme ihtimali vardı... içinemi doğdu ne? :acl::hanz::hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Oy oy oy, harika kareler ve aktiviteler, sezon açıldı, bolca görüşmek dileğiyle...

Harika vallahi, bende saat 14 sularına kadar sınavda görevliydim. Hatta Murat aradı bir ara beni, sizlere ulaşamamış bir ara, niye açmıyorsunuz kardeşim telleriniz bademlere bakmaktan :D

Öğleden sonra ani bir kararla Riva açılışı yaptık arkadaşlarla...

Dedim sezona hazırlanayım :D

Sizleri düşünerek yedim içtim :ok:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben geldım arkadaslar hem fb lı hem ahmet hemde düzcelı

fuar mukemmeldı herkese cok tsk ederım

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;9318

Çok güzel olur diyeceğim ama beni çok kıstırırlar :D Tabi yakalayabilirlerse kilo farkı :kiki:

Alıntı yapılan: beytullah;9322
gözlerim hep gökhanı aradı... dün gündüz konuştuğumuzda gelme ihtimali vardı... içinemi doğdu ne? :acl::hanz::hanz:

Allah büyük :kiki: Evdekilere duacıyım :hanz::hanz::hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI