škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

20 Aralık 2009 ANKARA Buluşması Fotolar...

06navy · 90 · 29302

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
la harbı delı makınaydı yav.binmez olaydım bende bi etkı bıraktı makına.hele o yav verişi ayrı deliydi.son olarak yok olduktan sonra bıle sesini gelmesı ayrı guzeldı

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Araba Sincan sınırlarını terk eyledi hala duyuyoz ama abide iyi basıyordu, kilitli dif. de var :hanz:
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2009, 22:55:55 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaldığı yerden devam ediyorum misafir geldi bu arada yolculadım şimdi

arabaları yakın plan önden çekmiştim  sanırım bende foto kalmadı

Çevrimdışı ersenb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabalar tek tek demişsin ama bir benim arabayı koymamışsın. Yakında yeni cam filmeleri ile iç ve dış görünüm resimleri koyacam buraya arkadaşlar.
Skoda 2008 Superb 1.9 TDCI 135Hp  Black

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ersenb;56767
Arabalar tek tek demişsin ama bir benim arabayı koymamışsın. Yakında yeni cam filmeleri ile iç ve dış görünüm resimleri koyacam buraya arkadaşlar.

aracınız var, tarayıcınız getirmemiştir resmi :D

Çevrimdışı ersenb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Pardon resim şimdi geldi . Sağolasın
Skoda 2008 Superb 1.9 TDCI 135Hp  Black

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ersenb;56767

gelmesi lazım

tamam şimdi geldi merak etme
tek süperb atlamak hatamız olur

hem hemen avatar resmide yapmışsın selamlar
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2009, 22:59:40 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vayyy bee biz çalda çamurda M-1 piyade tüfekleriyle eğitim yaparken ST ailesi bakıyorumda harikalar yaratmış NOT: Geç yazdım farkındayım ama napalım acemilik bugün bitti anca yetişebildik yani ) :D:D Yine süper bi buluşma olmuş herzamanki gibi.Elinize emeğinize sağlık ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;61361
Vayyy bee biz çalda çamurda M-1 piyade tüfekleriyle eğitim yaparken ST ailesi bakıyorumda harikalar yaratmış NOT: Geç yazdım farkındayım ama napalım acemilik bugün bitti anca yetişebildik yani ) :D:D Yine süper bi buluşma olmuş herzamanki gibi.Elinize emeğinize sağlık ;)

Hadi gözün aydın abi kolay gelsin :)  Yarılamışın bile :p Darısı bize :hanz:

M-1 Garand haaa.... 2. Dünya Savaşı Amerikan Piyade tüfeği :) Üstten basmalı di mi :lol:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç sorma hakanım o tüfekler ömrümüzü yedi.Atsan atılmaz satsan satılmaz.Herifler demişti zaten '' bi tüfekleri alırken, birde verirken sevinirsiniz '' :D 2 hafta boyunca tüfekler sülük gibi yapıştı bize.Verirken cidden çok sevinmiştik.Birde dediğin gibi üstten basmalı 50 yıllık tüfekler.Bizim bölükten olmasa bile diğer bikaç bölükten kurma kolu yüzünden parmağını kaptıranlar oldu :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;61368
Hiç sorma hakanım o tüfekler ömrümüzü yedi.Atsan atılmaz satsan satılmaz.Herifler demişti zaten '' bi tüfekleri alırken, birde verirken sevinirsiniz '' :D 2 hafta boyunca tüfekler sülük gibi yapıştı bize.Verirken cidden çok sevinmiştik.Birde dediğin gibi üstten basmalı 50 yıllık tüfekler.Bizim bölükten olmasa bile diğer bikaç bölükten kurma kolu yüzünden parmağını kaptıranlar oldu :D

Babam 77 yılında aynı tüfekleri kullanıyormuş, sene 2010 :++: :++: :++:

Hele American 1940 larda kullanıyordu, norrrmmaaaaalll :kiki: :kiki:

Bizede aynı tüfek gelecek şüphem yok :D

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;61368

boşuna acemi birliği dememişler:ok:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazı bölüklere G-3 verdiler ama.Bizide M-1' lerle kandırdılar işte :D Zaten tüfekleri görünce herkes hayal kırıklığı yaşadı.G-3 bekliyoduk biz çünkü :)