škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara buluşması yapalımmı ??

Ziyaretçi · 143 · 51028

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

06lkn66

• Ziyaretçi
Göksuda maalesef kapali alan sorunu var ve hava soguk daha çok avm otoparkları işimizi görür bizim
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2011, 18:23:35 Gönderen: 06lkn66 »

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: MadeN;297068
cepa da yada kentpark' da araçları yanyana çekmemiz değil boş otopark bulmamız  hatta buluşmanın ardından yarım saatte otoparktan çıkmamız çok zor bence arkadaşlar..

ama yinede çoğunluğa uyarım..

sevgiler..

Evt haklisiniz pazar günü forum ankarada kirk dakka yer aramistim :)

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
27 ocak-5 Şubat arası Ankara ve Eskişehir'de olacağım. Uyarsa bende gelirim tanışmaya;)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: medmania;297090
27 ocak-5 Şubat arası Ankara ve Eskişehir'de olacağım. Uyarsa bende gelirim tanışmaya;)

denk gelir inşallah mutlu oluruz :)

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;297003
Evet arkadaşlar.. Yeri günü belirleriz gelmek isteyen arkadaşlar kendilerine bizi değil kendilerini bize uydururlar.. Tabi bizi seviyorlarsa :D

ehehe..

şaka bir yana güzel fikir..

12 Şubat Pazar Günü

Batıkent girişinde Lale Restaurant - Mangal Evi'nde olabiliriz.. Otopark açık ama fena değil..

İlla kapalı otopark olsun derseniz..

Pazar günü Cepa Kentpark Vs. 'ye girmek imkansız.. En olur'u Ankamall.. Otoparkı çok büyük..

Lale'nin otoparkı ufak yaw.. Çok gelen olursa sığamayız walla..

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Forum çoğu kişiye ters bir yerde.. Bence orayı elemeliyiz.. Ankamall güzel ama otopark sorunu mevcut.. Atlantis haftasonu kalabalık oluyor ama illa amaç buluşmaksa Tekzen tarafında boşluk çok oluyor.. Kentpark ve CEPA'da otopark sorunu var.. Panora çoğu kişiye ters düşer.. 365'in otoparkı ufak.. ACity'de yer olmuyor yine.. Çoğuna uzak düşer ama Çayyolu tarafındaki Gordion'un felan otoparkı nasıl?? O tarafları pek bilmiyorum.. Bu olayı birde AVM'lerle kısıtlamasak.. Başka seçenekler düşünsek..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ömer çok hırslanmış gerekirse tek gider yine gider valla :) Buluşun artık Ankara ! Resimleri istiyoruz Ankara esintileri gelsin bizede biraz:)
-------------------------------------------------

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;297236
Ömer çok hırslanmış gerekirse tek gider yine gider valla :) Buluşun artık Ankara ! Resimleri istiyoruz Ankara esintileri gelsin bizede biraz:)

evt hırs yaptım aynı şehirdeyiz burda hergün ortak paylaşımlarda bulunuyoruz ama birbirimizi tanımıyoruz forumda yaşımın yakın olduğu çok kişi var tanışmak istiyorum biz günü kararlaştırınca zaten bi kaç kişi yapacaz bişeyler amacımız kalabalık bi toplantı olsun eminim sohbet muhabbet gırla olacak orda :)

Alıntı yapılan: timsah;297231
Forum çoğu kişiye ters bir yerde.. Bence orayı elemeliyiz.. Ankamall güzel ama otopark sorunu mevcut.. Atlantis haftasonu kalabalık oluyor ama illa amaç buluşmaksa Tekzen tarafında boşluk çok oluyor.. Kentpark ve CEPA'da otopark sorunu var.. Panora çoğu kişiye ters düşer.. 365'in otoparkı ufak.. ACity'de yer olmuyor yine.. Çoğuna uzak düşer ama Çayyolu tarafındaki Gordion'un felan otoparkı nasıl?? O tarafları pek bilmiyorum.. Bu olayı birde AVM'lerle kısıtlamasak.. Başka seçenekler düşünsek..

Forumu şaka olsun diye yazdık zaten yeri ters dediğiniz gibi bi pursaklardan ben gelirim bide etlik keçiören civarında yaşayanlar gelirler :D
Ankamall nasıl bilmiyorum gittiğimde açık otoparka bırakırım arabayı
zaten diğer yerleride bilmiyorum arabayla otobüsle gitmedim daha buluşma oralardan birinde olmazsada gitmem kolay kolay :D
Avm kısıtlamamız yok zatende biz hem yemek yeyip çay içebileceğimiz hemde araçların başında muhabbet edebileceğimiz bi mekan aradığımız için ankarada tek seçenek gibi kalıyor avmler önerilerinizi paylaşırsanız çoğunlukta kabul ederse farklı yerlerdede buluşulabilir tabiki :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efsane klasik yerde buluşun, Mesa Koru :D kaç kişi sığardık orada, gerçi bizim toplandığımız saatler insancıl saatler olmazdı ama sürüyle sığardık valla, sığmama sıkıntısı pek olmazdı, hem temiz, havadar,seyranlı yer, start finişi tam yandan görüyor, öhöm ee şey Eskişehir yolunu güzel yerden görüyor :D candarmağğa candarmağğa, öhöm neyse öyle işte, ufak bir fikir:D

06lkn66

• Ziyaretçi
açık alan ve aksiyon derseniz pazar akşam on gibi antaresin ilerisinde küçük ev cafe var daha erken buluşup antareste yemek yeyip sohbetten sonra isteyenlerle yarışları izleriz

Çevrimdışı mus10

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.boyakoruma.org

Çevrimdışı mus10

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.boyakoruma.org
bende kendımce bir teklıfte bulunmak istıyorum

ostımde ıtfayenın yanında durumcu var eskı sobayla ısınıyor soba atesınde yemek yıyıp ustune bi kestane dosenir ondan sonrada carrefour otoparkına gecılebılır çok musaıt otoparktır

dilenırse atlantıs tekzen, baumaxda gezılebılır

06lkn66

• Ziyaretçi