škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara buluşması yapalımmı ??

Ziyaretçi · 143 · 51033

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Ankaralılar olarak şubat tatilinde herkes burdayken bi buluşmaya ne dersiniz şimdiden mekan zaman önerilerinizi alıp ortak bi noktada karar verip buluşalım hem birbirini tanımayanlar içinde güzel bi organizasyon olur yeni arkadaşlılar yeni dostluklar kurulur

opel33

• Ziyaretçi
İlk teklif benden :)

Kentpark, Cepa tarzı bir yer de buluşup bir yemek yada birşeyler içip sonraında esas mesele :D Otoparka gidebiliriz :) Hem açık hem kapalı otoparkları var..

Başka önerileride bekliyoruz..

06lkn66

• Ziyaretçi
şubatta boşum gün saat farketmez sabaha karşı telefon edip çağırabilirsiniz gelirim herkes kararlaştırsın ben uyarım tüm yerlere :)

opel33

• Ziyaretçi
Tamamdır Ömer..

Herkesi bekliyoruz mesajla uygun olmadığınız günü yada zamanı belirtin ona göre belirleyelim ;) Çevre illerden gelende olsa ne güzel olur :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: opel33;296983
Tamamdır Ömer..

Herkesi bekliyoruz mesajla uygun olmadığınız günü yada zamanı belirtin ona göre belirleyelim ;) Çevre illerden gelende olsa ne güzel olur :D

Her kafadan ses çıkar ve buluşma gümler, 3-4 kişi kemik ekip olarak gün saat yer belirleyin, uyanlar gelir ;)

Herkese uyacak zaman bulmak çook zor ;)

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar.. Yeri günü belirleriz gelmek isteyen arkadaşlar kendilerine bizi değil kendilerini bize uydururlar.. Tabi bizi seviyorlarsa :D

ehehe..

şaka bir yana güzel fikir..

12 Şubat Pazar Günü

Batıkent girişinde Lale Restaurant - Mangal Evi'nde olabiliriz.. Otopark açık ama fena değil..

İlla kapalı otopark olsun derseniz..

Pazar günü Cepa Kentpark Vs. 'ye girmek imkansız.. En olur'u Ankamall.. Otoparkı çok büyük..

06lkn66

• Ziyaretçi
araç başında sohbet muhabbet olacğından kapalı olması iyi olur bence şubatta ankara soğu olur :)

kentparkınmı cepanınmı otoparkında -3. kat boş oluyo diyolardı hanginin bilmiyorum ama bi hafta öncesinden keşif yaparım ben :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Soğuk havada buluşulacağı için kapalı mekân şart...
Buluşma teması ''araçlar''..., o yüzden kapalı otopark, yeme içmeye yakın olsun yeter...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

06lkn66

• Ziyaretçi
genelde alışveriş merkezi gibi yerlere yanımda annem yada kız arkadaşım olmadığı sürece arabayla gitmiyorum toplu taşımayı kullanıyorum o yüzden otopark durumları hakkında pek fikrim yok bilenler hangi otoparklar uygunsa belirtirse daha iyi olur biliyorumki zamanın çoğu otoparkta araç başında muhabbetle geçecek :D

edit: cepa yada kentparkta buluşursak yemeğin peşinden cepada bi paintball turnuvasıda düzenleyebiliriz katılım yüksek olursa
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2011, 15:26:08 Gönderen: 06lkn66 »

Çevrimdışı immortal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence en uygun otopark bilkent real in otopark ı.genelde boş oluyor orası.

opel33

• Ziyaretçi
Aman diyim paintball cepada çok kötü...
Hiç ama hiç tavsiye etmem kapalı mekan da paintball kasklarda buğu yapıyor sonra karanlık iyide göremiyorsunuz karşıyı :(

Bence Cepa-Kentpark hangisinin otoparkı boşsa oraya ineriz ;)

Bana uygundur ikiside.. Yeme içme imkanıda var ikisinin..

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: opel33;297041
Aman diyim paintball cepada çok kötü...
Hiç ama hiç tavsiye etmem kapalı mekan da paintball kasklarda buğu yapıyor sonra karanlık iyide göremiyorsunuz karşıyı :(

Bence Cepa-Kentpark hangisinin otoparkı boşsa oraya ineriz ;)

Bana uygundur ikiside.. Yeme içme imkanıda var ikisinin..

ben buraların yabancısıyım gardaş :D şaka bi yana 9 yıldır ankarada yaşıyorum ama alışveriş merkezlerini pek sevmediğimden ihtiyaç dışında gitmem nere iyi nere kötü bilmem benimki tavsiye naçizane :)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;297043
ben buraların yabancısıyım gardaş :D şaka bi yana 9 yıldır ankarada yaşıyorum ama alışveriş merkezlerini pek sevmediğimden ihtiyaç dışında gitmem nere iyi nere kötü bilmem benimki tavsiye naçizane :)

:D Bense artık kızılay, ulus hatta tunalı, bahçeli 7.cadde gibi yerlerde yürümekden nefret eder oldum insanlar bi sağdan bi soldan çarpa çarpa acayip bir şekilde ilerliyor..

Hem alışveriş merkezlerinde bir çok mağaza bir arada ne var ne yok hakimsin :D
O yüzden hemen hemen bütün avm leri gezmişimdir ankarada :D

Paintball aktivesi yazın yapalım :) Forumca çok zevkli olur :)
Onun dışında söylemek istediğim birşey yok :++:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: opel33;297049
:D Bense artık kızılay, ulus hatta tunalı, bahçeli 7.cadde gibi yerlerde yürümekden nefret eder oldum insanlar bi sağdan bi soldan çarpa çarpa acayip bir şekilde ilerliyor..

Hem alışveriş merkezlerinde bir çok mağaza bir arada ne var ne yok hakimsin :D
O yüzden hemen hemen bütün avm leri gezmişimdir ankarada :D

Paintball aktivesi yazın yapalım :) Forumca çok zevkli olur :)
Onun dışında söylemek istediğim birşey yok :++:

ben biraz geri kafalıyım o konularda yakınımda halledebileceksem gitmem pursaklardan başka yere avmye gitmem gerekse bile haftaiçi öğlen saatlerinde giderim haftasonu mahşer yeri gibi oluyo oralar bide yakın diye forum ankaraya gidiyorum daha ne kentparka ne cepaya gittim :D sadece önünden geçmişliğim var böyle daha mutluyum ben yaa :)

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
cepa da yada kentpark' da araçları yanyana çekmemiz değil boş otopark bulmamız  hatta buluşmanın ardından yarım saatte otoparktan çıkmamız çok zor bence arkadaşlar..

ama yinede çoğunluğa uyarım..

sevgiler..