škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir vernik atması problemi daha

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bana da kaputtaki 6*6 cm civarındaki vernik dökülmesi için 1 bakım(700tl eder) artı 1000 tl teklif ettiler. parayı 1500 civarına çıkartırlarsa kabul etmeyi düşünüyorum. ne dersiniz ucuza mı gidiyorum? yarın kesin cevap verecem garanti temsilcisine mahkeme yolu uzun sürer diye korkuyorum açıkçası.

Çevrimdışı Fatih1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;635295
bana da kaputtaki 6*6 cm civarındaki vernik dökülmesi için 1 bakım(700tl eder) artı 1000 tl teklif ettiler. parayı 1500 civarına çıkartırlarsa kabul etmeyi düşünüyorum. ne dersiniz ucuza mı gidiyorum? yarın kesin cevap verecem garanti temsilcisine mahkeme yolu uzun sürer diye korkuyorum açıkçası.

Merhaba verilen teklifle aracı yaptırdınız mı?

Çevrimdışı Nathanel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam aracinizla ilgili son durum nedir acaba.Bende 2015 model octaviamda aracin çesitli yerlerinde vernik atmasi problemi yasiyorum.Mahkemeye vermeli miyim?

Çevrimdışı legastive

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, benim aracımdada aynı büyüklükte var. Bence biz bu bakım olayıyla kolaya kapattırıyoruz. Kaput boyanmış araç değer kaybeder. Bunlar 60 80 100 binlik araçlarımız için komik rakamlar. Biraz araştırdım bir çok skoda rapidde aynı şikayet var. Buradan birlik olup Skoda Çek Cumhuriyetine bir yazı yazalım sonrasında gelecek tepkiye göre bakanlık nezdine yazalım. Yüce oto yada hakem heyetleri benzer ucuz emsal kararlar verecektir.