škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lada Niva 2009

FF · 16 · 8418

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Chevrolet ruslara özel çıkartmış herhal...:D

Baki ustama EN DİP NOT: şu RESİMlerin boyutlarınıda biraz küçültsen artık...:utan:
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2009, 17:03:48 Gönderen: mihalgazi »

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: mihalgazi;11432
Chevrolet ruslara özel çıkartmış herhal...:D

Ruslara kıyak yapmışlar heralde, niyeyse :confused: :kiki:
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hakan bu durumdan hiç hoşlanmayacak.:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bu chevrolet kasasına geçme durumu 1-2 yıldır dolanıyordu, olmaz öyle falan diye düşündüm, olmuş herhal...

iğrençler ötesi, eskisinin eline değil su, su buharı bile dokunduramaz, Lada Niva arazide 200-300 milyarlık makinelerin eline veren, Kızıl Ordu kökenli, ön cam seviyesine kadar suya batıp, marşı alıp, gazı verdin mi giden efsanevi bir canavardır.

üstün arazi kabiliyetlerine, 1.7 litre motoruyla aşırı yakıt tüketerek erişilir, öyle sunar, ama kaporta, motor parçaları, bakımı öylesine ucuzdur, sebze parasına yaparsın.

DOKTOR BU NE?

kesinlikle modernleşmiş Nivaya karşıyım, hatta eski karbüratörlülerinden yanayim, 1.7i lerini bile sevmem.

elektronik aksam olmayacak, pahalı boya olmayacak, takla atacak, geri düzeltip eve gelecen ve anlaşılmayacak, Lada Niva oydu... Hayalimde hep almak var bir tane. İmpala ve Niva, inşaallah bir gün, ama bu olmamış, olmazda.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Ben size demedim mi Hakan hoşlanmayacak diye.:hanz:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
şimdi bu lada mı cahvrolet mi?karışık birşey.
not: birde baki ustam ya çok küçük yada çok büyük oluyor senin resimler lütfen normal orta boyutları kullanırsan seviniriz.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Daha yeni gördüm sahibinden.com da vitrin ilanlarında, 2009 model lada niva 1.7i, 22.000tl istiyordu, çok şaşırdım, hala üretiliyormuş, bilmiyordum..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastikler conti :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;11451
bu chevrolet kasasına geçme durumu 1-2 yıldır dolanıyordu, olmaz öyle falan diye düşündüm, olmuş herhal...

iğrençler ötesi, eskisinin eline değil su, su buharı bile dokunduramaz, Lada Niva arazide 200-300 milyarlık makinelerin eline veren, Kızıl Ordu kökenli, ön cam seviyesine kadar suya batıp, marşı alıp, gazı verdin mi giden efsanevi bir canavardır.

üstün arazi kabiliyetlerine, 1.7 litre motoruyla aşırı yakıt tüketerek erişilir, öyle sunar, ama kaporta, motor parçaları, bakımı öylesine ucuzdur, sebze parasına yaparsın.

DOKTOR BU NE?

kesinlikle modernleşmiş Nivaya karşıyım, hatta eski karbüratörlülerinden yanayim, 1.7i lerini bile sevmem.

elektronik aksam olmayacak, pahalı boya olmayacak, takla atacak, geri düzeltip eve gelecen ve anlaşılmayacak, Lada Niva oydu... Hayalimde hep almak var bir tane. İmpala ve Niva, inşaallah bir gün, ama bu olmamış, olmazda.

Hakan'cığım ne yaptın sen :adm::adm::adm: abooooo :adm::adm::adm:

Mesut,forumda thumbnail özelliği vardı o sanırım kapatılmış,resimleri thumbnail olarak yolladığımda bu sefer orjinal boyutları çıkmıyordu,minicik kalıyordu,bende o nedenle orjinal boyutta yollamaya alıştım,o özellik kapalıysa thumbnail atarım.Resim boyutu konusunda en hassas kişi benim yoksa merak etme :ok:

octaviaman

• Ziyaretçi
Hakkaten ne oldu farkında olmadan nivayı chevy mi aldı.
Resim konusuna katılıyorum.Hherzaman attığımız şekilde olmasına rağmen benim anahtar resimleri de duvar posteri gibi çıkmıştı.adminati bi el atarsa iyi olur.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Chevyle alakası yok bu chevy amblemine yakışmayan tırışkaların. Lacetti, Kalos, Rezzo da öyle.

bunlar özbeöz daewoo fabrikasından çıkma uzak doğunun tırış malları.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaw hakanı çok kızdırmışlar... kaldıralım şu resimleri...:hanz::kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
nerde o eski nivanın kısacık şasesi, birbirine yapyakın 4 tekeri... tüm başarısının sırrı yakın tekerler, kısa aktarma mesafesi idi... kutu gibi...

ııghhh bu ne be:ban::ban::ban:

:kiki:

Ugur A.

• Ziyaretçi
10 NUMARA İŞ!..

18.05.2009
Rusya Başbakanı Vlamidir Putin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Soçi’deki Riviera Sarayında yapılacak görüşmesi öncesinde Türk ve Rus gazetecilere Rus Lada Niva marka cipi tanıttı ve A.A kameramanı Fuad Abbasov’a deneme sürüşü yaptırdı.

Putin, kendisine ait Rus Vaz otomobil firmasının Niva tipi son model cipi kullanarak geldiği sarayda, gazetecilerin görüntü almasına izin verdi. Putin, bir gazetecinin "Niva’nın bu modelini beğeniyor musunuz" sorusuna, "Elbette beğeniyorum. Buyrun, kullanabilirsiniz" yanıtını verdi. Kadın gazetecinin, sadece otomatik vitesli araba kullanabileceğini belirtmesi üzerine Putin, bu arabanın kendisi için özel yapılmadığını, isteyen herkesin satın alabileceğini söyledi.

A.A kameramanı Abbasov’un bu arabanın Türkiye’de satılıp satılmadığını sorması üzerine Putin, "Bu araba birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de oldukça fazla satılmakta. Vaz otomobilinin ürettiği bu araba yurt dışında en fazla satılan model. Sürüşü oldukça yumuşak" dedi.

Putin, bu aracın fiyatının normallerinden daha pahalı olduğunu, ancak bu arabayla rahatlıkla balık avlamaya gidilebileceğini söyledi.

Abbasov’un Türk gazeteciler adına arabayı kullanıp kullanamayacağı sorusu üzerine Putin, kullanması için arabanın anahtarını A.A kameramanına verdi. A.A kameramanı Fuad Abbasov, Putin’in arabasıyla sarayın bahçesinde küçük bir deneme sürüşü yaptı.

Fuad Abbasov, arabanın sürüşünün son derece rahat olduğunu belirtti ve Putin’in arabasını kullanmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Putin’in bu aracı, Rusya’da yaklaşık 15 bin dolara satılıyor.

Alıntı : http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=286518&baslik=10%20NUMARA%20İŞ!..